کد خبر 1079114
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
امید نورافکن

مدیر تیم سپاهان در مورد شایعه حضور نورافکن در تمرینات تیمی، توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش مشرق، روز گذشته عکسی از امید نورافکن در تمرینات سپاهان منتشر و عنوان شد که باشگاه سپاهان در مورد ابتلای این بازیکن به کرونا صادق نبوده چرا که نورافکن در تمرینات تیم حاضر است و بدون مشکل و پابه‌پای سایر بازیکنان تمرین می‌کند.

رضا فتاحی، مدیر تیم سپاهان در خصوص این موضوع گفت:‌ نورافکن اکنون در قرنطینه است. آن عکس مربوط به گذشته بوده و برای تمرین دیروز نیست. روز گذشته پیراهن بازیکنان زرد بود در حالیکه در عکس منتشر شده پیراهن نورافکن سفید است. ضمن اینکه افسرکنترل سلامت هرروز در تمرین ما حاضر است و موارد مختلف را گزارش می‌کند.

بیشتر بخوانید:

به خاطر نورافکن تا ۴ صبح نخوابیدم

تفریح دسته‌جمعی فوتبالیست‌ها در اوج کرونا! +عکس

فتاحی در مورد وضعیت تمرینات سپاهان عنوان کرد:‌ خداراشکر تمریناتمان به خوبی برگزار می‌شود و بازیکنان مشکلی ندارند. آن تعداد از اعضای تیم هم که مثبت شده‌اند، اکنون در قرنطینه هستند و ان‌شاالله با پشت سر گذاشتن این دوران و انجام تست‌های مجدد دوباره به تیم اضافه می‌شوند.

مدیر تیم سپاهان با اشاره به اینکه تمرینات سپاهان به صورت گروهی اما در دسته‌های کوچکتر برگزار می‌شوند، گفت: ما اول به خاطر سلامت بازیکنان، خانواده‌هایشان و همچنین سلامت خودمان و بعد از این، به خاطر پروتکل و دستورالعمل‌ها موارد و مسائل بهداشتی و پزشکی را رعایت می‌کنیم. افسر کنترل سلامت هم بر سر تمرین ما حاضر است اما اگر هم حاضر نباشد ما خودمان را ملزم به رعایت مسائل پزشکی می‌دانیم. تمرینات تیم ما انفرادی نشده، هنوز هم به صورت گروهی است اما در دسته‌های کوچکتر و با رعایت مسائل بهداشتی انجام می‌شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس