کد خبر 1075164
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

به گزارش مشرق، محمدباقر قالیباف، نماینده منتخب مردم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود به مناسبت روز قدس نوشت:

"روز قدس و عقلانیت انقلابی
مبارزه با رژیم صهیونیستی علاوه بر آنکه وظیفه‌ای شرعی و انسانی است، عاقلانه و محاسبه‌گرانه هم هست. این رژیم منحوس، ماشین تولید شر  است. قدرتمند شدن مردم و کشورهای منطقه بیشترین خطر را برای موجودیت این رژیم به همراه دارد. راهبرد آنها این است که هیچ کشوری نباید قدرتمندتر از رژیم غاصب صهیونیستی باشد تا خطری آنها را تهدید نکند. پس این رژیم همیشه با همراهی مستکبرین به طور سازمان یافته مسلمانان را در جنگ، فقر و مهم‌تر از همه اختلاف نگاه می‌دارند و برای اینکار حکومت‌های فاسد را روی کار می‌آورند و حکومت‌های مستقل را تهدید یا تحریم می‌کنند. مبارزه با این رژیم، مبارزه با فقر و وابستگی و بی عدالتی و ناامنی هم هست.
با این حال موتور این ماشین تولید شر با آگاه شدن مردم منطقه و رو شدن دست حکومت‌های وابستۀ منطقه در حال از کار افتادن است. جمهوری اسلامی ایران ثابت کرده است که با مقاومت مردمی می‌توان این رژیم را به خاک سیاه نشاند و شر آن را به خودش برگرداند. این رژیم به زودی در باتلاقی که خود درست کرده است فرو خواهد رفت و قدس شریف آزاد خواهد شد که ان الارض یرثها عبادی الصالحون"

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس