کد خبر 1074192
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶
علی قلی زاده مهدی ترابی

هر چند قرارداد مهدی ترابی دو سال و نیمه امضا شده و او یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد، اما می‌تواند به راحتی از این تیم جدا شود.

به گزارش مشرق، در قرارداد ترابی با پرسپولیس بندی گنجانده شده که اگر او پیشنهاد خارجی داشته باشد می‌تواند با پرداخت مبلغی که در قرارداد قید شده، از این باشگاه جدا شود. این بند چند هفته‌ای است دوباره پرسر و صدا و سوژه رسانه‌ها شده است. البته مشخص نیست که ترابی پیشنهادی از تیم‌های خارجی دریافت کرده که چنین موضوعی مطرح شده است یا اینکه موضوع دیگری در میان است. اما هر چه هست مهدی ترابی می‌تواند با پرداخت حدود ۳۰ درصد از قراردادش به هر تیمی که دلش خواست برود. حالا شنیده می‌شود احتمال آنکه تیم بعدی ستاره پرسپولیس در لیگ بلژیک باشد و اسم آن «شارلوا» زیاد است!

بیشتر بخوانید:

افت علیپور در لیگ نوزدهم

چند روز قبل مهدی ترابی تصاویری در صفحه شخصی خود منتشر کرد که خیلی زود همه جا پخش شد. تصاویری از بازی دوستانه او با علی قلی زاده همبازی سابقش در سایپا و همراه با چند دوست دیگر در زمین چمن مصنوعی! انتشار این عکس‌ها دوباره یک شایعه جدید را در باشگاه پرسپولیس به راه انداخته که احتمال دارد مهدی ترابی در پایان فصل و با استفاده از بند جدایی، تیم فعلی خود را به مقصد بلژیک و تیم شارلوا (تیم فعلی علی قلی‌زاده) ترک کند.
کاوه رضایی دیگر بازیکن ایرانی فصل گذشته شارلوا باید به تیم خودش اف‌سی بروژ بازگردد و مهدی ترابی تکنیکی و ملی‌پوش می‌تواند یک گزینه وسوسه‌انگیز برای مالک ایرانی باشگاه بلژیکی باشد.
این در حالی است که مهدی ترابی در مورد ماندن یا رفتن خودش از پرسپولیس همه چیز را به مدیر برنامه‌هایش واگذار کرده و از باشگاه خواسته با این ایجنت شناخته شده مذاکره کنند. حالا ماندن یا رفتن مهدی ترابی در حالی یکی از دغدغه‌های یحیی گل‌محمدی و مدیران پرسپولیس شده که این میراث منفی به خاطر آماتور بودن مدیران قبلی باشگاه در بستن قراردادهاست!

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس