پرچم آمریکا و اسرائیل نمایه

داستان از خرداد سال ۱۳۶۸ همزمان با از دنیا رفتن مردی بزرگ و به دنیا آمدن پسری یهودی‌الاصل به نام «بنیامین» آغاز می‌شود و تا سال ۲۰۴۰ میلادی، سال‌ وعده داده شده برای نابودی اسرائیل ادامه پیدا می‌کند.

به گزارش مشرق، وعده نابودی رژیم صهیونیستی در یک رمانجنایات رژیم صهیونیستی علیه بشریت بویژه ایران از ترور دانشمندان هسته‌ای تا نبردهای بیوتروریسم و ربایش چهره‌های شاخص انقلاب و... به زبان داستانی در رمان «پرونده فوق سری ۲۰۴۰» روایت شده است.

مقارن با روز نکبت، روز به رسمیت شناخته شدن رژیم صهیونیستی در سازمان ملل و همچنین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، «روز قدس»، رمان «پرونده فوق سری ۲۰۴۰» به قلم محمد قنبری از سوی انتشارات شهید کاظمی منتشر می‌شود.

بر اساس این گزارش، داستان کتاب از خرداد سال ۱۳۶۸ همزمان با از دنیا رفتن مردی بزرگ و به دنیا آمدن پسری یهودی‌الاصل به نام «بنیامین» آغاز می‌شود و تا سال ۲۰۴۰ میلادی، سال‌ وعده داده شده برای نابودی اسرائیل ادامه پیدا می‌کند. در این رمان، جنایات رژیم صهیونیستی علیه بشریت بویژه ایران از ترور دانشمندان هسته‌ای تا نبردهای بیوتروریسم و ربایش چهره‌های شاخص انقلاب و... به زبان داستان روایت شده است.

ویژگی بارز این رمان، استفاده مستند مولف از اسناد تاریخی موثق برای فضاسازی و روایت داستانی است، به نحوی که اکثر اسامی و شخصیت‌های داستان با اسامی و مشخصات حقیقی خود وارد می‌شوند و بر مدار تخیل نویسنده، نقش‌شان را ایفا می‌کنند. رمان «پرونده فوق سری ۲۰۴۰»، حاوی عملیات‌های پیچیده اطلاعاتی و مهیج است که با کش‌مکش‌های داستانی، مخاطب را در جریان جنایات رژیم صهیونیستی قرار می‌دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس