کد خبر 1073320
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۷
علیرضا زالی

دکتر زالی با بیان اینکه امروز برای اولین بار از زمان آغاز شیوع کرونا پایین ترین میزان مرگ و میر را در استان تهران در ۲۴ ساعته گذشته داشتیم، گفت: باید همچنان با حساسیت موارد بهداشتی را رعایت کنیم.

به گزارش مشرق، علیرضازالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران اظهار داشت:  در استان تهران کمافی السایق با یک شیب نسبتا ملایم و با نزول آماری مواجه هستیم.

وی ادامه داد: امروز در مجموع بیمارانی که در بیمارستان های استان تهران در بخش عادی و در قالب بیماران جدید بستری شدند بالغ بر ۱۳۰ بیمار بود و تنها ۴۰ بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.

ببینید:

عکس/ مصاحبه با حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی در بوندسلیگا

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه ۱۶۲ بیمار نیز ترخیص شده اند، گفت: برای اولین بار از زمان آغاز شیوع کرونا و از ابتدای اسفندماه سال گذشته، امروز پایین ترین میزان مرگ و میر را در استان تهران در ۲۴ ساعته گذشته داشتیم.

زالی با بیان اینکه  امیدواریم با رعایت مردم و پروتکل ها این آمار و تعادل نسبی حفظ شود، ابراز داشت: مقابله با کرونا مانند یک مسابقه فوتبال است و تا دقیقه ۹۰ ادامه دارد و باید خیلی مراقبت کنیم و بدانیم داستان فیصله پیدا نکرده است.

وی با تأکید بر اینکه کما فی السابق ویروس کرونا در کمین ماست، متذکر شد: این بیماری به عنوان یک بیماری خطرناک و اپیدمیک کما فی السابق در شهر در انتظار یک بی احتیاطی ، بی مبالاتی و غفلت است و  نباید به خاطر تغییر آماری که اتفاق افتاده است فریفته شویم.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران تأکید کرد: کما فی السابق باید حساسیت خود را با رعایت پروتکل ها داشته باشیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس