کد خبر 1068086
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲
سعادتمند

جلسات هیئت مدیره استقلال به دلیل شیوع بیماری کرونا تعطیل بوده و عملاً همه چیز بر عهده احمد سعادتمند مدیرعامل این باشگاه افتاده است.

به گزارش مشرق، اقدامات سعادتمند بعضاً با انتقاد‌های بسیار زیادی همراه بود و کلاً به نظر می‌رسد تا اینجا در مدیریت استقلال کاملاً ناکام بوده است. سعادتمند در روز‌های ابتدایی به جای حل مشکلات داخلی استقلال، به دنبال جلسه با پیشکسوتان و هنرمندان بود که با انتقادات زیادی روبه‌رو شد. از سوی دیگر او از هواداری صحبت کرد که به دروغ ادعا کرده بود پول میلیچ و شیخ را داده. هواداری که البته دست از این کار‌ها برنمی‌دارد و روز گذشته هم بار دیگر ادعا کرده بخشی از پول این دو بازیکن را داده است!

بیشتر بخوانید:

شخصیت استقلالِ دو ستاره را زیر سؤال بردند

اعضای هیئت مدیره تمام این اتفاقات را زیر نظر داشتند و به همین خاطر منتقد عملکرد سعادتمند تا اینجا هستند. یکی از اعضای هیئت مدیره این باشگاه توضیح داد آن‌ها هم مثل هواداران بابت تصمیمات و اشتباهاتی که در این مدت صورت گرفته، شاکی هستند و در جلسه روز امروز هم رودررو به انتقاد از عملکرد مدیریت خواهند پرداخت. به احتمال زیاد در این جلسه بحث‌های فراوانی صورت خواهد گرفت، از جمله اینکه بنای برکناری بعضی افراد هم گذاشته خواهد شد. اعضای هیئت مدیره هم به ورود بعضی از افراد به استقلال در دوره مدیریت سعادتمند انتقاد دارند و احتمالاً در جلسه شنبه در این باره هم بحث خواهد شد.


در همین حال با خبر شدیم اعضای هیئت مدیره نمی‌‎خواهند خیلی به سعادتمند وقت بدهند. معمولاً مدیری که هیئت مدیره را پشتش نداشته باشد، باید زود خداحافظی کند و برود. این اتفاق برای انصاری‌فرد در پرسپولیس رخ داد و خیلی زود مجبور شد از این باشگاه برود. حالا از استقلال هم خبردار شدیم هیئت مدیره به احتمال زیاد به احمد سعادتمند تنها یک ماه زمان خواهد داد تا بتواند پاره‌ای از مشکلات را حل کند. البته اعضای هیئت مدیره هم کنار او خواهند بود ولی مسئله اینجاست که آن‌ها اعتقاد دارند سعادتمند افرادی برای انجام امور مهم باشگاه به کار گمارده که نمی‌توانند قدم مثبتی بردارند. باید دید در جلسه شنبه شب چه اتفاقی رخ می‌دهد و خروجی جلسه چه خواهد بود. آن عضو هیئت مدیره به خبرورزشی گفت: «باشگاه دارد می‌ترکد!»

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس