کد خبر 1067176
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
شاهین بوشهر

مشکلاتی که اکنون تیم‌ها با آن مواجه هستند برای همه تیم‌ها یکسان است و از سویی حتی در لیگ‌های خارجی هم شرایط این‌طور است، اما هیچ تیمی دست از کار نکشیده و شخصاً تصمیم نگرفته است.

به گزارش مشرق، برخی تیم‌های انتهای جدول از جمله شاهین بوشهر به ناتمام ماندن بازی‌های لیگ برتر به بهانه کرونا خوشبین هستند. این تیم هم از جمله تیم‌هایی است که در نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار تعطیلی بازی‌های لیگ برتر در این برهه از زمان شده است. به همان اندازه که احتمال دارد بازی‌های این فصل ناتمام بماند به همان اندازه نیز احتمال دارد بازی‌ها از سر گرفته شود؛ حالا این سؤال پیش می‌آید در صورتی که لیگ برتر از سر گرفته شود آیا شاهین بوشهر توانمندی دنبال کردن بازی‌ها و در نهایت ماندن در جدول بازی‌ها را دارد؟

 

مربی خارجی این تیم به بهانه کرونا بوشهر را ترک کرده و هنوز به ایران برنگشته است. مربیانی که در ایران هستند خیلی به تمرینات انفرادی بازیکنان خوشبین نیستند چه رسد به مربیانی که در ایران نیستند. مدیران این تیم به دفعات و پی در پی می‌گویند بازی‌ها باید تعطیل شود و طبیعی است بازیکنان این تیم ضرورت تمرینات انفرادی و حفظ آمادگی بدنی را درک نکنند.

بیشتر بخوانید:

چه تیم‌هایی به دنبال تعطیلی لیگ برتر هستند؟


نه فقط شاهین، همه تیم‌های لیگ برتری باید احتمال دهند که بازی‌های لیگ برتر از سر گرفته خواهد شد. مشکلاتی که اکنون تیم‌ها با آن مواجه هستند برای همه تیم‌ها یکسان است و از سویی حتی در لیگ‌های خارجی هم شرایط این‌طور است، اما هیچ تیمی دست از کار نکشیده و شخصاً تصمیم نگرفته است. نه فقط شاهین، همه تیم‌ها باید تابع تصمیمات سازمان لیگ باشند نه اینکه برای سازمان لیگ تعیین و تکلیف کنند.
تعطیلی بازی‌های لیگ برتری راحت‌ترین کار ممکن است؛ نه سازمان لیگ باید کار راحت را انتخاب کند و نه تیم‌ها. اگر بازی‌ها تعطیل شود بحث تعیین چهره تیم قهرمان می‌ماند. تیم‌های صعود‌کننده به لیگ قهرمانان و تیم‌های سقوط‌کننده به دسته اول. لیگ برتر ۱۸ تیمی شود به‌طور حتم همه تیم‌ها آسیب خواهند دید. هم‌اکنون که لیگ برتر با حضور ۱۶ تیم برگزار می‌شود هزار و یک چالش در فوتبال ایران وجود دارد چه رسد به اینکه لیگ برتر بخواهد ۱۸ تیمی شود. تیم‌ها هنوز با فشردگی بازی‌ها کنار نمی‌آیند آن وقت ایده می‌دهند بازی‌ها تعطیل و فصل آینده با حضور ۱۸ تیم برگزار شود.
شاهین بوشهر بهتر است در اندیشه ادامه برگزاری بازی‌های لیگ برتر باشد و برای از سر گیری بازی‌ها آماده شود.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس