کد خبر 1064782
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
والیبال

شانس برگزاری لیگ ملت‌های والیبال، بدون تغییر و به صورت تورنمنت‌های هفتگی در کشورهای مختلف، نزدیک به صفر است و فدراسیون جهانی راه‌های دیگری را در نظر دارد.

به گزارش مشرق، در حالی که برگزاری لیگ ملت‌های والیبال 2020 به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در جهان به تعویق افتاده، هنوز نمی‌توان سرنوشت مشخصی را برای آن پیش بینی کرد. با این حال به دلیل مسائل مالی و اسپانسرینگ، لغو کلی آن بعید به نظر می‌رسد.

شانس برگزاری لیگ ملت‌های والیبال، بدون تغییر و به صورت تورنمنت‌های هفتگی در کشورهای مختلف جهان، نزدیک به صفر است. فدراسیون جهانی والیبال اما 2 راه حل برای خود در نظر دارد.

بیشتر بخوانید:

کرونا پرونده لیگ والیبال برزیل را بست

گزینه اول این است که تمامی دیدارهای لیگ ملت‌های والیبال به صورت متمرکز و در 3 هفته در یک کشور برگزار شود. نایب رئیس فدراسیون والیبال لهستان از علاقه کشورش به میزبانی در این شرایط حتی اگر بدون حضور تماشاگران انجام شود، خبر داده است. احتمال انتخاب این طرح، البته کم است.

طرح دوم که شانس بیشتری برای انتخاب شدن دارد، برگزاری لیگ ملت‌ها در قالب تورنمنت‌های مختلف در هر قاره است. به این ترتیب که کشورهای هر قاره تنها با قاره خود رقابت کنند تا از تعداد مسافرت‌های بین قاره‌ای کاسته شود. این شیوه برگزاری VNL برای حامیان مالی هم قابل قبول است.

تصمیم نهایی فدراسیون جهانی والیبال در مورد نحوه برگزاری VNL در پایان ماه آوریل و شاید می، مشخص خواهد شد.

تیم ملی ایتالیا به دلیل درگیری شدید با کرونا از حضور در لیگ ملت‌ها انصراف داده و حتی ممکن است کشورهای دیگری هم مثل ایتالیا از مسابقات کنار بکشند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس