کد خبر 1064765
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
سهیل مهدی

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: از اعلام تاریخ آغاز تمرینات تیم‌ها اطلاعی ندارم و هنوز چیزی به ما اعلام نشده است.

به گزارش مشرق، سهیل مهدی بعد از نشست مدیران برخی از باشگاه‌ها اظهار داشت: هیچ مساله جدید وجود نداشت و همان مواردی که طی روزهای گذشته صورت گرفته در جلسه امروز مورد بحث قرار گرفت.

وی در خصوص اینکه هر سال باشگاه‌ها با لابی با وجود بدهی ها در مسابقات شرکت می‌کنند و آیا در این جلسه بحثی در این زمینه صورت گرفته است عنوان کرد: از قبل قرار بر این بوده که مجوز باشگاه‌های بدهکار هرگز صادر نشود و این موضوع مربوط به امروز نیست.

بیشتر بخوانید:

اظهارات سلطانی‌فر درباره ادامه مسابقات لیگ

خبرنگاری گفت آیا صحت دارد تمرینات  تیم‌ها از 20 اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و تیم‌ها به زودی تمرینات خود را آغاز می‌کنند که وی پاسخ داد: اطلاعی در این زمینه ندارم، اول برگزاری تمرینات را آزاد کنند و بعد لیگ را ما شروع کنیم. هنوز ستاد مبارزه با کرونا چیزی در مورد آغاز تمرینات به ما اعلام نکرده است.

مهدی در خصوص اینکه شایعه شده بازی ها بدون تماشاگر برگزار می‌شود، تصریح کرد: آن دیگر تصمیم ستاد کرونا است و ما در این زمینه تصمیم گیر نیستیم.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز خاطرنشان کرد: بحث متمرکز بودن از قبل توسط AFC مطرح شده  و تصمیم گیر آنها هستند آنها باید تقویم را اعلام کنند و ما در برنامه بازی ها بگنجانیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا رصد شده کدام تیم‌ها در این مدت غیر قانونی تمرین کرده اند تصریح کرد: خیر، در این زمینه اطلاعی کسب نشده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس