کد خبر 106437
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۹:۱۴

برخی منابع از فشارهای سیاسی به وزارت ارشاد برای جلوگیری از اکران فیلم جنجالی ابوالقاسم طالبی باموضوع حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 درتهران خبر می دهند.

به گزارش مشرق به نقل از فارس ، فیلم "قلاده های طلا" پربیننده ترین فیلم جشنواره فجر امسال که درزمان اکران آن در برج میلاد ، چندین سالن بطور همزمان مجبور به پخش همزمان آن شده بودند،پس از اکران نوروزی و استقبال عمومی در چند روز اول،وحشت برخی جریانات سیاسی را به دنبال داشته است.

بنابر آخرین شنیده ها ، بدلیل موضوع این فیلم و پرداخت آن به حوادث سال 88  ، برخی گروهها درتلاش برای فشار وارد کردن به وزارت ارشاد و معاونت سینمایی برای جلوگیری از نمایش عمومی این فیلم به ویژه در پایتخت و توقیف موقت آن به بهانه های واهی هستند.

این افراد در تلاشند تا با کمک گرفتن از افراد صاحب نفوذ در دولت ، از اکران این فیلم در ایام تعطیلات نوروزی و  رکورد شکنی احتمالی سیاسی ترین فیلم تاریخ ایران جلوگیری به عمل آورند.

این نکته نیز حائل اهمیت است که در زمان برگزاری جشنواره فیلم فجر امسال ،اکران این فیلم طبق برنامه اعلام شده صورت نگرفت و چندین بار به تعویق افتاد و نهایتا درنیمه شب بامداد مجوز اکران در برج میلاد گرفت اما هیچکدام ازاین اعمال محدودیتها از توفیق بی سابقه "قلاده های طلا" در جشنواره نکاست و اهالی هنر و سینما و اهالی رسانه اقبالی گسترده از خود به نمایش گذاشتند تا این فیلم "پرمخاطب ترین"فیلم جشنواره فجر شود .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس