کد خبر 1063508
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
فدراسیون فوتبال

در روزهایی که فوتبال ایران نیاز به آرامش و ثبات دارد جلساتی در خارج از فدراسیون برگزار می‌شود که ردپای برخی افراد حاضر در فدراسیون در آن دیده می‌شود.

به گزارش مشرق، در حالی که فدراسیون فوتبال این روزها درگیر تدوین و اصلاح اساسنامه است، باز هم شاهد تحرکات خاصی از سوی برخی افراد هستیم.

در حال حاضر آنچه بیش از هر چیز دیگر اهمیت دارد، حرکت در مسیر اصلاح اساسنامه و برگزاری هر چه سریع‌تر انتخابات فدراسیون فوتبال است، اما ظاهراً هنوز هم عده‌ای نمی‌خواهند کار در این مسیر پیش برود.

چهارشنبه هفته گذشته دو عضو کنونی فدراسیون فوتبال به همراه یک فردی که تا چندی پیش در این فدراسیون مسئولیت داشت در محلی خارج از فدراسیون و مرکز ملی فوتبال جلسه‌ای را برگزار کردند.

بیشتر بخوانید:

نبی: می‌توان انتخابات فوتبال را پاییز برگزار کرد

نفس برگزاری جلسه ایرادی ندارد، اما اصولاً اگر جلسه‌ای در مورد مسائل کاری باشد یا اینکه موضوع مشکوکی در آن وجود نداشته باشد در محل فدراسیون یا مرکز ملی فوتبال برگزار می‌شود و حال سؤال این است که پای چه مسائلی در میان بوده که یک عضو برکنار شده به همراه دو نفری که احساس برکناری می‌کنند خارج از محل فدراسیون آن هم در این شرایط حساس جلسه گذاشته‌اند؟ اگر واقعاً مشکلی وجود نداشت و ریگی به کفش‌شان نیست می‌توانستند در محل فدراسیون جلسه بگذارند، نه در محل برگزاری جلسات مشکوک.

امید است در این مقطع سخت همه اهالی فوتبال دست به دست یکدیگر داده تا به سلامت از این برهه عبور کنیم و فدراسیون فوتبال به ثبات برسد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس