کد خبر 1062746
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
لوگوی پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس منتظر ابلاغ حکم مربوط به پرونده شکایت خود از یک زن است.

به گزارش مشرق،  باشگاه پرسپولیس حدود یک سال پیش اقدام به ثبت حقوقی پیج رسمی خود در اینستاگرام کرد و توانست برند باشگاه پرسپولیس را به تایید مدیران این شبکه اجتماعی برساند تا صفحه رسمی پرسپولیس از سایر صفحات قابل شناسایی شده و مرجع هواداران خود در اینستاگرام شود.

با این حال پس از گذشت تنها چند ماه و ایجاد برخی تغییرات در زمان مدیرعاملی ایرج عرب، فعالیت های این پیج از دسترس کارمندان روابط عمومی باشگاه خارج شد تا تنها چند فرد خاص که خارج از باشگاه بودند به آن دسترسی پیدا کرده و اقدام به دریافت پول از اشخاص حقیقی و حقوقی برای تبلیغات کنند.

بیشتر بخوانید:

سکوت مشترک بازیکنان پرسپولیس پس از جلسه


موضوعی که باشگاه پرسپولیس بطور کامل از آن بی اطلاع بود و حتی باعث شد تا پای یکی از پیشکسوتان این باشگاه که فعالیت هایی در عرصه سرپرستی تیم داشته و دارد به میان بیاید.


همین امر سبب شد تا مدیرعامل وقت پرسپولیس دستور پیگیری قضایی این موضوع را بدهد و مشخص شود پیج رسمی باشگاه پرسپولیس در اینستاگرام توسط چند نفر اداره می شود که در راس آنها خانم «الف.ب» قرار دارد. فعالیتی چند ماهه که باعث تبلیغ حدود ۱۰۰ برند حقیقی و حقوقی شده است و پول هنگفتی را بابت این موضوع به حساب یک زن واریز کرده است.


باشگاه پرسپولیس نیز پرونده ای را در دادسرا تشکیل داد تا به این موضوع رسیدگی شود. حضور محمدحسن انصاریفرد به عنوان جانشین عرب سبب شد تا پیگیری این پرونده با شائبه هایی همراه شود اما حالا خبر می رسد که باشگاه پرسپولیس از شکایت خود پا پس نکشیده است و منتظر اعلام حکم دادگاه است.


مهدی خواجه وند معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره این پرونده گفت: اصرار به اجرای عدالت در این پرونده داریم. باید تکلیف این پرونده مشخص شود. منتظر دستور دادگاه در قبال این اتفاق هستیم. آخرین بار که پیگیر موضوع شدیم پرونده در مسیر قانونی خود برای اجرای حکم بوده است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس