کد خبر 1061654
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
باروز

نایب قهرمان سال ۲۰۱۳ کشتی آزاد جهان گفت: جردن  باروز علاوه بر اینکه ورزشکار خوبی است، آدم خیلی خوبی هم هست و روی تشک پهلوانی کشتی می‌گیرد.

به گزارش مشرق، در سال های اخیر چندین کشتی گیر میان وزن ایرانی با جردن باروز آمریکایی کشتی گرفته اند. باروفس به جرات یکی از بهترین کشتی گیران این وزن کشتی آزاد جهان است، اما علاوه بر اینکه به لحاظ فنی مورد توجه ایرانی ها است، به لحاظ اخلاقی نیز نشان داده که به مسائل زیادی توجه دارد و بارها و بارها از مردم و کشتی گیران کشورمان تعریف و تمجید کرده است.

بیشتر بخوانید:

ابراز علاقه ستاره کشتی امریکا به ایران

باروز که سابقه چندین سفر به کشورمان را دارد، در سالن به شدت مورد تشویق قرار گرفته است. وی در روزهای اخیر علاوه بر اینکه پستی حمایتی از مردم ایران در مقابله با ویروس کرونا داشت، کلیپی منتشر کرد و به تشویق جالب و حمایت خاص ایرانی ها از کشتی گیران ملی شان با سوت مخصوص پرداخت و نام ایران را فریاد زد.

یکی از کشتی گیرانی که تاکنون سه بار با جردن کشتی گرفته و البته هر سه بار هم شکست خورده است، عزت الله اکبری کشتی گیر جویباری سابق تیم ملی است. 

اکبری در این باره گفت: یک بار در مسابقات جام جهانی تهران، یک بار در جام جهانی آمریکا و بار دیگر هم فینال مسابقات جهانی 2013 با جردن باروز کشتی گرفتم. همانطور که همه دیده اند از نظر فنی خیلی کشتی گیر خوبی است، اما جردن علاوه بر این، آدم خیلی خوبی است و روی تشک پهلوانی کشتی می گیرد. جردن به ایرانی ها ارادت دارد. 

وی با اشاره به رفتار جالب باروز در بیرون از تشک، تاکید کرد: او فرد خانواده دوستی است. در صفحه شخصی اش در اینستاگرام خانواده محور است. به لحاظ رفتاری عالی است. در مسابقات جهانی 2013، با هم برای تست دوپینگ رفته بودیم. زمانی که منتظر تست بودیم، کنار هم نشستیم. دید که من ناراحتم، کفشش را از پا درآورد و به من هدیه داد تا به این شکل حالم را عوض کند.

این کشتی گیر مدعی میان وزن که سال گذشته اعلام کرد از دنیای قهرمانی خداحافظی کرده در پایان در مورد فعالیت خیرخواهانه اخیر خود به همراه جمعی از قهرمانان کشتی در جویبار، گفت: موادغذایی که از طریق کمک خیرین به موسسه خادمین امام علی (ع) تهیه شده بود را در بین زنان سرپرست خانوار در روستاهای اطراف جویبار، جویبار، قائمشهر، سوادکوه و شیرگاه پخش کردیم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس