کد خبر 106059
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۶

اکبر عبدي بازيگر تلويزيون و سينما که ديشب در برنامه پارک ملت شرکت کرده بود رقم دريافتي خود از فيلم اخراجيها را اعلام کرد.

به گزارش مشرق به نقل از سياست نامه، وي که به خاطر بازي در فيلم جديد رضا عطاران سيمرغ جشنواره را از آن خود کرد با گلايه از ميزان دستمزدها گفت: من در اخراجيهاي ا فقط 25 ميليون گرفتم و در اخراجيهاي 2 نيز 30 ميليون به من دادند که قرار بود در صورت فروش بالاي 2 ميليارد اين رقم افزايش يابد که شريفي نيا زير حرفها زد.

عبدي درباره اخراجيهاي 3 نيز گفت: براي قسمت سوم اخراجيها مقداري ناز کردم و گفتم که حتما ديگر 500 ميليون مي دهند که در نهايت 130 ميليون به من پرداخت شد.

اين بازيگر دوست داشتني سينما در بخش ديگري از صحبت هايش درباره چرايي محبوبيتش گفت: مردم از دريچه چشم مي فهمند که چه کسي مغرور است و چه کسي در فيلمها خودش است. حتي از عکس و فيلم هم مي توان پي به شخصيت افراد برد.

وي درباره بازي در نقش يک پيرزن در فيلم جديدش گفت: براي تست عکس العمل مردم، من ابتدا لباسهاي مادرم را پوشيدم و با چادر خانگي در خيابان راه افتادم که کسي هم متوجه نشد و فکر مي کردند من يک پير زن هستم.
عبدي در اين رابطه افزود: من با همان تيپ به خانه مان در شهرک غرب رفتم و نگهبان مجتمع من را نشناخت و پرسيد که با چه کسي کار دارم که گفتم من عمه آقاي عبدي هستم و بنده خدا من را تا دم منزل رساند و تحويل خانه داد.

در ادامه اين برنامه مادر عبدي نيز در برنامه حضور يافت و از سختي هاي حضور فرزندش در تلويزيون و سينما و مخالفت پدر خانواده با اين موضوع گفت.

وي گفت که تا مدتها همسرش از اينکه اکبر بازي مي کند خبر نداشت تا اينکه يک روز عکس اکبر عبدي را در سر در سينما مي بيند و تعجب مي کند.

اکبر عبدي با بيان اينکه من از کودکي صدا و حرکات ديگران را تقليد مي کردم افزود: من به راحتي صداي پدرم را تقليد مي کردم و کسي از طريق تلفن متوجه اين موضوع نمي شد . يک روز خانم حميده خيرآبادي تماس مي گيرند و پدر گوشي را بر مي دارد و خانم خيرآبادي تصور مي کند من هستم و دارم اداي پدر را در مي آورم و به همين خاطر مرتب مي گويند خجالت بکش و درست حرف بزن. هرچقدر پدر با لهجه آذري مي گويد که اکبر نيست باور نمي کند .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس