نمایشگاه دستاوردهای نوین پاکسازی و مسابقات روبات‌های مین‌یاب از روز 15 فروردین 91 بمدت سه روز در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از فارس، همزمان با روز بین‌المللی آگاهی ازخطر مین، کنفرانس بین‌المللی مین‌زدایی، نمایشگاه دستاوردهای نوین پاکسازی و مسابقات روبات‌های مین‌یاب با حضور مسئولان لشکری و کشوری، نمایندگان سازمانهای بین‌المللی، اساتید، متخصصین و کارشناسان مجرب در امور مین‌زدایی بشردوستانه از روز 15 فروردین 91 بمدت سه روز در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی در تهران برگزار می‌شود.

این برنامه‌ها توسط معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع، مرکز مین‌زدایی کشور و دانشگاه صنعتی مالک اشتر وزارت دفاع برگزار می‌گردد.

افزایش آگاهی نسبت به اهمیت مین‌زدایی در بهداشت و سلامت مردم، حمل و نقل، محیط زیست و اقتصاد، ارائه روشها و فن‌آوری جدید در حوزه مین‌زدایی، گسترش مشارکت و تبادل دانش و اطلاعات، آشنایی و دستیابی به آخرین دستاوردها و فن‌آوریهای پیشرفته جهان در حوزه مین‌زدایی و تبیین جایگاه جمهوری اسلامی ایران در مسائل علمی و اجرایی مربوط به مین‌زدایی از اهداف این کنفرانس به شمار می‌رود.

حامیان کنفرانس مذکور عبارتند از کمیته بین المللی صلیب سرخ، جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران، سازمان بهزیستی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزارت کشور، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی و مرکز بین‌المللی مین‌زدایی بشردوستانه.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس