کد خبر 1060278
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور خط مشی و روند اجرایی بسته‌های تحولی این سازمان برای سال ۹۹ را ابلاغ کرد.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس، کار گروه اجرایی شدن بسته‌های تحولی مشارکت‌های مردمی و مکانیابی با حضور مهراله رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، معاونان و مدیران کل حوزه ستادی طی جلسه‌ای همزمان با روز میلاد حضرت بقیه الله برگزار شد و بعد از ۲ روز کار فشرده به پایان رسید.

پس از اعلام تصویب نهایی بسته‌های تحولی در شورای عالی آموزش و پرورش در روز ۲۱ فروردین و ضرورت سرعت در انجام کار، بدون فوت وقت با دستور ریاست سازمان این موضوع در جلسه اضطراری مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم گیری نهایی در خصوص برنامه‌های پیشنهادی مصوب شده، تنظیم برنامه زمان بندی و نحوه عملیات اجرایی انجام شد.

با توجه به اهمیت مکان یابی صحیح مدرسه و توسعه مشارکت‌های مردمی در بهبود و ارتقای وضعیت فضاهای آموزشی، این ۲ موضوع در بسته تحولی سال ۹۹ سازمان نوسازی مدارس کشور در دستور کار قرار گرفت تا اهتمامی ویژه برای اجرای این موضوعات به کار گرفته شود.

علاوه بر آن ظرفیت موجود برای همکاری خیرین مدرسه ساز و گروه‌های مردم نهاد، اهمیت توجه به توسعه مشارکت‌های مردمی را دوچندان می‌کند و اقدامی جهادی برای توجه به این گروه‌ها را می‌طلبد.

در پایان این جلسه رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور بر ضرورت حرکت مبنی بر زمان بندی نهایی شده و اجرای صحیح کارها و تعیین خط مشی‌های اصلی تاکید داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس