کد خبر 1059611
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
فرزاد آشوبی

بازیکن سابق پرسپولیس معتقد است برای معرفی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا برای فصل آینده است بهتر است تیم‌های بالای جدول را به آسیا فرستاده شود.

به گزارش مشرق، فرزاد آشوبی بازیکن سابق پرسپولیس معتقد است در حال حاضر و با توجه به اتفاقاتی که در کشور ما و کل دنیا رخ داده نباید روی قهرمان لیگ تمرکز کنیم و اگر بحث معرفی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا برای فصل آینده است بهتر است تیم‌های بالای جدول را به آسیا بفرستیم و زیاد دنبال عنوان قهرمانی برای تیمی نباشیم هر چند که اگر کسی اصرار به این موضوع دارد بهتر است پرسپولیس به عنوان صدرنشین لیگ این مقام را کسب کند.

در مورد اتفاقات اخیر که باعث تعطیلی لیگ شد چه نظری دارید؟

به هر حال بیماری کرونا موضوعی است که نه تنها کشور ما بلکه تمام دنیا را درگیر کرده است. تنها راهکاری که در این شرایط باید اجرایی می‌شد و مسیر دیگری هم وجود نداشت همین تعطیلی لیگ بود که اجرایی شد و مسابقات در حال حاضر تعطیل شده است.

تعطیلی مسابقات چه ضربه‌ای به فوتبال می‌زند؟

این اتفاق نه فقط به فوتبال بلکه به خیلی از مشاغل آسیب زده است و تمام دنیا درگیر آن هستند. مهم ترین آسیب در حال حاضر بلاتکلیفی است که نمی‌دانیم چه زمانی بازیها شروع می‌شود و اصلا بازیها ادامه پیدا می‌کند یا کلا تعطیل می‌شود؟ به نظرم اگر تا اواسط یا نهایتا اواخر اردیبهشت تکلیف مشخص نشود بهتر است بازیها کلا تعطیل شود چون بعد از آن ادامه بازیها غیرممکن است.

بیشتر بخوانید:

جلسات فشرده برای رهایی از معضل بزرگ پرسپولیس

اگر این اتفاق بیفتد تکلیف تیم قهرمان چه می‌شود؟

فکر می‌کنم خیلی نباید به این موضوعات توجه کرد. اگر بحث معرفی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان فصل بعد است تیم هایی که در جدول بالا هستند را می‌شود معرفی کرد. درست است پرسپولیس در نهایت قهرمان است اما هنوز 9 بازی دیگر باقی مانده و زیبایی فوتبال هم به همین اتفاقات غیر قابل پیش بینی اش است. الان نباید خیلی روی تیم قهرمان تمرکز کرد و حساسیت ایجاد کرد.

به هر حال هر لیگی یک قهرمان می‌خواهد؟

شرایط، شرایط عجیبی است و اتفاقی افتاده که کسی نمی‌تواند پیش بینی کند و بگوید چه چیزی در انتظارمان است. الان می‌شود پرسپولیس را قهرمان اعلام کرد اما نمی‌شود روی این موضوع زیاد تاکید و اصرار کرد. پرسپولیس تیم اول جدول است و می‌توانند پرسپولیس را به آسیا معرفی کنند. اینها را می‌توان با جلسه‌ای در حضور روسای باشگاهها و حتی مربیان لیگ برتری مطرح کرد تا همه نظرشان را بگویند. برگزاری چنین جلسه‌ای می‌تواند راهگشا باشد و تصمیمی بگیرند که همه قبولش داشته باشند و به آن تمکین کنند.

در مورد استعفای انصاری فرد از مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس چه نظری دارید؟

نمی دانم در این رابطه چه باید گفت، مدیری که از جنس فوتبال بود و کارنامه قابل دفاعی داشت ناگهان و به سرعت استعفا می‌دهد و می‌رود. دلیل اصلی آن را نمی‌دانم اما بودن او با سوابق ورزشی و مدیریتمی‌توانست نقطه قوت برای پرسپولیس باشد.

در مورد مدیران فعلی باشگاه چه نظری دارید؟

 شناختی از آنها ندارم. به هر حال گذر زمان بهترین قاضی است و امیدوارم بتوانند کمک کنند و رضایت خاطر بازیکنان، کادر فنی و بازیکنان را در پی داشته باشند.

منبع: ایلنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس