وزیر کشور نمایه

وزیر کشور در پیامی نوشت، ۱۲ فروردین امسال به نماد همدلی و همبستگی ملی ملت ایران در مبارزه با بیماری منحوس ویروس کرونا تبدیل شده است.

به گزارش مشرق، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در پیامی به‌مناسبت ۱۲ فروردین نوشت، امسال دوازدهم فروردین به نماد همدلی و همبستگی ملی ملت ایران در مبارزه با بیماری منحوس ویروس کرونا تبدیل شده است و مردم هماهنگ و همصدا با رأی قاطع خود به تدبیر نظام در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت ضوابط بهداشتی برای ایمنی‌بخشی به جامعه پیشگام شدند.

ببینید:

فیلم/ درخواست روحانی از مردم درباره روز ۱۳ فروردین

فیلم/ تشدید طرح فاصله اجتماعی در ۱۳ فروردین

متن کامل پیام رحمانی فضلی وزیر کشور به‌شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوازده فروردین در تاریخ کشورمان برگ زرینی از افتخارآفرینی ملتی است که در انقلابی شکوهمند به‌دنبال استقلال خود از یوغ استثمارگران جهانخوار و آزادی از قید و بندِ استبداد و خودکامگی حکومت‌های وابسته بودند. مردم ایران در اتحادی ناگسستنی و پیوندی جاودانه بر مبنای توحیدخواهیِ تاریخی، اسلام را مبنا و اصول مردم‌سالاری دینی خود قرار دادند و در گذر انقلاب اسلامی با رشادت و بصیرت و هوشمندی بسترساز تحول آزادی‌خواهی بر مبنای فطرت انسان و روح و نفس خداجوی بشریت شده و آموزه‌های جزم‌اندیشانه ناشی از تقکرات ماتریالیستی را در اردوگاه‌های لیبرالیستی و سوسیالیستی به چالش کشیدند.

برگزاری همه‌پرسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آن هم دو ماه کمتر از پیروزی انقلاب اسلامی، نقطه عطفی در تاریخ تمدن بشری محسوب می‌شود که نشان و همانندی از آن در هیچ مقطعی از تاریخ دیده نمی‌شود و این حضورِ ملی نشان از بالندگی و رشادت و بلوغ فکری مردم این دیار کهن و تاریخ‌ساز دارد.

امسال نیز دوازدهم فروردین به نماد همدلی و همبستگی ملی ملت ایران در مبارزه با بیماری منحوس ویروس کرونا تبدیل شده است و مردم هماهنگ و همصدا با رأی قاطع خود به تدبیر نظام در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت ضوابط بهداشتی برای ایمنی‌بخشی به جامعه پیشگام شدند و پیام رسای خود را در جهان طنین افکندند که آیین و سنت و سبک زندگی خویش را در مدار منطق الهی و نیک‌اندیشی و درست‌گزینی پاسداری کرده و بِروز خواهند کرد.

این روز را به همه هموطنانم که رفراندوم دیگری در پاسداری از اهداف متعالی انقلاب اسلامی مبتنی بر ایجاد امنیت و آسایش عمومی می‌باشد برگزار کردند، تبریک و تهنیت عرض کرده و از همه مردم کشورم که به توصیه‌های دلسوزانه بهداشتی توجه کردند و حضور در خانه را مأمن خود و جامعه قرار دادند صمیمانه تشکر و سپاسگزاری می‌کنم.

عبدالرضا رحمانی فضلی
وزیر کشور

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس