کد خبر 1054912
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱
جاده های کشور

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در شهر تهران گفت: تراکم قابل توجه در مبادی ورودی و خروجی تهران وجود داشته و نشان می‌دهد برخی علی رغم همه توصیه‌ها با تسامح با این موضوع برخورد کرده‌اند.

به گزارش مشرق، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران به همراه سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) و سردار بیگدلی معاون عملیات قرار گاه ثاراالله (ع) امروز در رصد هوایی شهر تهران شرکت کردند.

 علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در شهر تهران اظهار داشت: رصد هوایی از ورودی و خروجی‌های شهر تهران انجام شد، اما هنوز به حد کفایت میزان ترافیک به میزان و حد مورد نظر ما نرسیده است و امید داشتیم بیشتر مراقبت انجام شود.

ببینید:

فیلم/ کرونا برای دیگران است؛ ما میریم سفر!

وی ادامه داد: تراکم قابل توجه در مبادی ورودی و خروجی تهران وجود داشته و افزایش قابل توجهی داشت و نشان می‌دهد برخی علی رغم همه توصیه‌ها با تسامح برخورد کرده‌اند.

سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) بیان داشت: نگرانی داشتیم که در بازگشت به چه میزان مردم به شهر ورود می‌کنند و باید تست شوند.

وی ادامه داد: متاسفانه در برخی مبادی مردم را دیدیم که از شهر خارج می‌شوند. حضور مردم در پارک‌ها یکی از نگرانی‌هایی بود که دیدیم و این حضور ممکن است موجب مخاطراتی شود.

سردار بیگدلی معاون عملیات قرارگاه ثارالله اظهار داشت: قطعا مقابله با ویروس کرونا توسط یک دستگاه یا دودستگاه کافی نیست. در چند روزهای اخیر که مردم بر می‌گردند مخاطراتی به همراه دارد و مردم باید بسیار مراقبت کنند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس