تکلیف دستگاههای اجرایی برای تدوین برنامه‌های تحقق جهش تولید

تمام دستگاه‌های اجرایی و استانداریها مکلف به تدوین برنامه‌های جهش تولید حوزه تحت مسئولیت خود شدند.

به گزارش مشرق، با نامگذاری سال 1399 به عنوان سال جهش تولید در پیام نوروزی مقام معظم رهبری و ابلاغ مأموریت راهبری این مهم به سازمان برنامه و بودجه کشور، اولین جلسه ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید در سازمان برنامه و بودجه کشور در تاریخ 2/1/1398 به ریاست  محمد باقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.

بیشتر بخوانید:

نوبخت  ضمن تشکر از تدبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای نامگذاری سال جاری به عنوان سال جهش تولید، اعضای ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید را متشکل از نمایندگان وزارتخانه های اقتصادی و تولیدی تعیین و در احکام جداگانه ای ابلاغ نمودند. تمام دستگاه های اجرایی به همراه معاونتها، سازمان های تابعه و استانی سازمان برنامه و بودجه کشور موظف به همکاری با ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید شدند.

پیگیریها از سازمان برنامه و بودجه نشان میدهد، در این جلسه مقرر شد تمام دستگاه‌های اجرایی و استانداریهای استانهای سراسر کشور ضمن معرفی ظرفیتهای بالفعل و بالقوه به این ستاد، در قالب دستورالعمل ابلاغی این ستاد، نسبت به تدوین برنامه‌های جهش تولید حوزه تحت مسئولیت خود اقدام نمایند، تا با راهبری ستاد و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور فرآیند اجرایی این برنامه‌ها در راستای تحقق شعار سال 1399 به فوریت آغاز شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس