پیروانی

سرپرست تیم پرسپولیس در گفتگویی تلفنی با برنامه فرمول یک، نسبت به صحبت های مالک تراکتور در این برنامه واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، سیدعلی ضیا امشب در ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک به گفتگوی تلفنی با افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس پرداخت.

پیروانی در ابتدا گفت: به کسانی که عزیزانشان را از دست دادند تسلیت می گویم. خواهش می کنم شعارمان این باشد که برای اینکه زنده بمانیم در خانه بمانیم. برای اینکه مشکلی برای عزیزانمان پیش نیاید و در کمال آرامش وارد سال جدید شوند، در خانه بمانیم. شنیده ام و دیده ام که برخی هموطنان رعایت نمی کنند اما امیدوارم برای اینکه زنده بمانیم در خانه بمانیم و از این اتفاق بد که کل کشور و دنیا را در برگرفته رها شویم.

فیلم/ واکنش پیروانی به اظهارات جنجالی مالک تراکتور

وی درباره اوضاع باشگاه پرسپولیس توضیح داد: پرسپولیس تیم مقتدر و قهرمان و با اختلاف 10 امتیازی در صدر جدول است. در بازی های آسیایی هم داخل خانه میلیون ها هوادار خواهند آمد. جا دارد از زحمات آقای انصاری فرد و همکارانشان تشکر کنیم. هیات مدیره که تشریف آوردند از جمله آقای رسول پناه که سرپرست هستند همه همدل هستیم. بازیکنان خوب و باتعصبی داریم که مردانه پای کار می ایستند و این چند ساله با تمام کمبودها به خاطر عشق به پرسپولیس و هواداران ایستاده اند و چندین و چند قهرمانی آورده اند. هرچند کمبودهای زیادی داریم اما مطمئنا وقتی قهرمانی به دست می آید همه دارند زحمت می کشند. در شرایطی که اتفاقات خاصی می افتد امیدواریم با قهرمانی دل هواداران را شاد کنیم.

پیروانی درباره اتفاق منحصر به فرد چهار قهرمانی متولی تصریح کرد: ما نشان داده ایم که در زمین قوی هستیم و زحمت می کشیم. برای قهرمانی پرسپولیس هم همه باید دست به دست هم بدهند و چند فرد باید کنار هم قرار بگیرند تا موفق بشوند. از هیات مدیره تا خدمات و سرمایه اصلی که هواداران هستند و پرسپولیس هر لفظی را با خود یدک می کشد به خاطر هواداران است.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره اخلاق مداری اش و آزرده خاطر شدنش بابت حرفهای مالک تراکتور تاکید کرد: گله من از شما این است که وقتی برنامه ای در رسانه ملی در شرایط بحرانی روی آنتن می رود، نباید با این سمت جلو می رفت. شما هم چندین بار مرا دعوت کردید و من نیامدم. چون من نمی توانم خنثی باشم و باید محکم می گفتم ما قهرمانیم و خودم را خیلی پرسپولیسی می دانم. اما ترسیدم بیایم و برخی هواداران تیم های دیگر از صحبت های من دلچرکین شوند.

پیروانی یادآور شد: از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم، امشب هم نیامده ام جواب کسی را بدهم فقط می گویم اگر به رسانه ملی می آییم احترام گذاشته شود اما دیشب بی احترامی شد. نمی خواهم اسم کسی را بیاورم اما فقط این را می خواهم بگویم که درباره بحث مهندسی لیگ و قهرمانی پرسپولیس صحبت دارم.

وی ادامه داد: اگر لیگ مهندسی می شود چرا هر سال اینقدر هزینه می کنند و بازیکنان گران قیمت و مربی می آورند شما اگر می دانید پرسپولیس قهرمان می شود پس چرا این هزینه ها را می کنید؟ بالاخره دوم، سوم یا دهم می شوید.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دستور سازمان لیگ مبنی بر بدون تماشاگر برگزار شدن بازی ها گفت: آمدند انگ زدند که این مهندسی است و می خواهند پرسپولیس قهرمان شود اما حالا می بینید تمام لیگ های دنیا تعطیل شده است پس سازمان لیگ تصمیم درستی گرفته بود و نیامد از ما حمایت کند که در شهرستان بدون تماشاگر بازی کنیم. تیمهای یوونتوس و بایرن مونیخ سالهای سال دارند قهرمان می شوند آیا وزیر ایتالیا یوونتوسی است؟ یا در بایرن مونیخ به وزیر و وکیل ایراد می گیرند؟! دوستان حق دارند و هیچوقت هیچ تیمی چند سال قهرمان نشده است و اینگونه اقتدار نداشته است.

پیروانی تصریح کرد: پرسپولیس آنقدر بزرگ است که دوستان در صحبت هایشان نمی دانند بگویند پیروزی یا پرسپولیس. ما پرسپولیس هستیم و بزرگیم و اگر نسبت به اسم پرسپولیس حساسیت دارند،از این به بعد این لفظ را به کار ببرند؛ تاریخ، تمدن، افتخار! ما هم از آنها راضی هستیم. پرسپولیس برای ما عشق است و من به عنوان یک هوادار روی خط برنامه شما آمدم و نماینده هواداران هستم.

وی اذعان کرد: پرسپولیس سالیان سال زحمت کشیده و خود را در زمین نشان داده و برای اینکه بالا برویم لازم نیست پایمان را روی شانه کسی بگذاریم. این حرفها تفرقه ایجاد می کند و خواهشم این است که به یکدیگر احترام بگذاریم و احترام باعث پیشرفت جامعه می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 11
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • CA ۰۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
  1 4
  می‌بینند پرسپولیس سه دوره قهرمان شده بهانه تراشی می‌کنند، بابا برید تیمتون رو بسازید به جای اتهام زدن مسخره ها!
 • IR ۰۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
  1 4
  احسنت به افشین پیروانی
 • احمد IR ۰۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
  2 0
  آقای پیروانی بودجه کل وزارت ورزش شما دوتا باشگاه خرج کردید هر از چند گاهی یک چشم آبی ویا آفریقایی میاد کلاه تا خرخره تا می گذارد همیشه خدا بده کار هستید بازم از مردم خجالت نمی کشید روتان می شه حرف هم می زنید
 • مافیای فوتبال US ۰۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
  0 0
  دقیقا راست میگه بنده خدا بیایید هزینه هاتون رو بدین شاید مهندسی لیگ از تیم شما هم استفاده بشه پدیده گل محمدی تنها تیم مدعی که نتونست شکستش بده پیروزی بود مزد زحمتش هم گرفت شد اون سال سوم لیگ امسال هم که اومده بالاسر تیم مهندسی
 • IR ۰۶:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
  2 0
  ااااشما از زندان تشریف اوردی بیرون میشه بگی جه جوری ؟؟؟ اگه این رو حل کنی می فهمی که مهندسی لیگ یعنی چی
 • قادر DE ۰۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
  4 0
  شما که می دانید قهرمان می شوید. البته با مهندسی بازی ها. چرا اینقدر از بودجه و جیب مردم خرج می کنید؟
 • IR ۰۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
  4 1
  چه صحبتهاي نچسب و پر از كوته فكرى
  • احسان IR ۱۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
   0 3
   به نظرت صحبت های زنوزی خیلی خوب بود؟
 • IR ۰۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
  3 2
  متاسفانه خیلیها خود را برده پول کرده اند. برای استفاده از پولهای بادآورده و مشکوک یک فرد خود را خوار و حقیر کرده اند. و آن فرد نیز مزورانه و سعودی مسلکانه توهم برش داشته که با پول و خرید بازیکنان مطرح و تهیه امکانات آنچنانی میتواند به قهرمانی برسد. و در اینراه حتی از تخریب وحدت و انسجام ملی نیز رویگردان نیست.
 • فوتبال مافیا IR ۰۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
  4 1
  فوتبال ایران مملو از فساد ریشه ای است. پول های بی زبان بیت المال صرف امثال شماها میشه، افشین جون! زیاد خودت رو خسته نکن. خیلی وقت ِحنای شما پیش مردم رنگی نداره. اما دست مردم به جایی بند نیست تا سفره شماها رو جمع کنن!
  • CA ۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
   0 0
   اصلا بهتره کلا فوتبال جمع شه پولش خرج مشکلات مردم بشه.