کد خبر 1052087
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳
راهیان نور

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: ظرفیتی بالغ بر هشت هزار نفر که قرار بود به راهیان نور اعزام و خادمان شهدا شوند، برای خدمت به مردم و خدمت به بیماران اعلام آمادگی کردند.

به گزارش مشرق، سردار یعقوب سلیمانی درباره به کارگیری ظرفیت‌های راهیان نور در امر مبارزه با ویروس کرونا گفت: خادمان راهیان نور در قالب گروه‌های جهادی برای مبارزه با بیماری کرونا فعال شده‌اند و ظرفیت‌هایی هم در این خصوص اعلام آمادگی کرده‌اند که برای مثال خوزستان یکی از این استان‌ها است.

بیشتر بخوانید:

اردوی راهیان نور پشت رایانه!

«دوکوهه» آموزشگاه سبک زندگی حماسی و شهدایی

وی افزود: در جغرافیای کشور، ظرفیت‌های اردوگاهایی که در اختیار راهیان نور است به کار گرفته شده و این موضوع به وزارت بهداشت و به استانداران اعلام شده است.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با بیان اینکه متأسفانه سه نفر از خادمان راهیان نور در حین خدمت به بیماران مبتلا به کرونا شهید خدمت شدند، یادآور شد: نیروی انسانی که در قالب خادمان شهدا توفیق حضور در یادمان‌ها را نداشتند، در قالب گروه‌های جهادی در امر مبارزه با کرونا، خدمت می‌کنند.

سلیمانی خاطرنشان کرد: ظرفیتی بالغ بر هشت هزار نفر که قرار بود به راهیان نور اعزام و خادمان شهدا شوند، برای خدمت به مردم در قالب ضدعفونی معابر و غربالگری و نیز خدمت به بیماران اعلام آمادگی کردند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس