کد خبر 1051628
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
اعلام آماده‌باش آخر سال به استانداران/ استقرار اکیپ‌های عملیاتی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی

سخنگوی وزارت کشور اعلام کرد: استانداران با در نظر گرفتن مصوبات مدنظر ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، ضمن پیش‌بینی تمهیدات لازم برای فراهم سازی رفاه شهروندان، برنامه ریزی و اقدام لازم را انجام دهند.

به گزارش مشرق، سید سلمان سامانی معاون هماهنگی و سخنگوی وزارت کشور، با توجه به در پیش بودن چهارشنبه آخر سال ابلاغیه‌ای به استانداران کشور ارسال کرد. 

بیشتر بخوانید:

در این ابلاغیه آمده است:
با عنایت به در پیش بودن چهارشنبه آخر سال و به منظور ایجاد آمادگی، هماهنگی و انسجام میان دستگاه‌های اجرایی، امدادی و عملیاتی برای پیشگیری و کنترل حوادث احتمالی مربوط به این روز در سطح کشور دستور فرمایید با درنظر گرفتن محدویت‌ها و مصوبات مدنظر ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، ضمن پیش بینی تمهیدات لازم برای فراهم سازی آسایش و رفاه شهروندان، برنامه ریزی و اقدام برای پیشگیری و کنترل حوادث مربوط به شب چهارشنبه آخر سال با محوریت سازمان‌ها و واحدهای آتش نشانی و خدمات ایمنی و همکاری کلیه متولیان امر صورت پذیرد.
همچنین در ادامه این نامه آمده است؛ ضرورت دارد اجرای برنامه‌های آموزشی، ترویجی و بازدارنده، هرس و جمع آوری شاخ و برگ درختان از سطح معابر و پارک ها، جمع آوری پسماندها از سطح معابر و مخازن پسماندها همچنین استقرار اکیپ‌های عملیاتی آتش نشانی و خدمات ایمنی در مراکز تجمع در اولویت قرار گیرد.

​در پایان این نامه، به استانداران اعلام شده است تا گزارش اقدامات را به صورت استانی جمع بندی و به معاونت عمرانی وزارت کشور ارسال کنند.
منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس