رایزنی‌های منطقه‌ای لاریجانی برای مقابله با کرونا در ایران

رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگوهای تلفنی جداگانه با رئیس مجلس کویت و رئیس مجلس عمان پیرامون مسائل منطقه‌ای و مقابله با کرونا بحث و تبادل نظر کرد.

 به گزارش مشرق، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگوهای تلفنی جداگانه با «مرزوق الغانم»، رئیس مجلس کویت و «خالد المعولی» رئیس مجلس عمان پیرامون مسائل منطقه‌ای بحث و تبادل نظر کرد.

لاریجانی در ابتدا با تشریح اقدامات انجام گرفته از سوی جمهوری اسلامی ایران در خصوص مبارزه با انتشار ویروس کرونا، گفت: همکاری‌های بیشتر میان دو کشور و تبادل تجارب در این بخش می‌تواند از گسترش این ویروس جلوگیری نماید.

بیشتر بخوانید:

وی در بخش دیگری، با اشاره به تحولات و بحران‌های موجود در منطقه، بر ضرورت تداوم گفتگو و رایزنی‌های سیاسی میان کشورهای اسلامی تأکید کرد.

مرزوق الغانم رئیس مجلس کویت در ادامه با اعلام آمادگی کشورش برای مبارزه با ویروس کرونا گفت: تأمین تجهیزات و همکاری گسترده میان کشورهای همسایه به تسریع در ریشه‌کنی این ویروس کمک می‌نماید.

خالد المعولی رئیس مجلس عمان نیز بر تداوم رایزنی مستمر میان دو کشور در خصوص تحولات منطقه‌ای، برقراری امنیت و ثبات پایدار در منطقه و بر ضرورت همکاری‌های فیمابین در خصوص مبارزه با ویروس کرونا تأکید کرد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس