بیمارستان

نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از نحوه درمان بیماران در استراحتگاه‌های بیمارستانی سازمان بسیج جامعه پزشکی بازدید و تاکید کردند: ایران به منظور پیشگیری از ویروس کرونا در آمادگی کامل قرار دارد.

 به گزارش مشرق، نمایندگان سازمان جهانی بهداشت صبح امروز به همراه تیمی از کارشناسان خود در ایران، از یکی از استراحتگاه‌های سازمان بسیج جامعه پزشکی بازدید کردند تا اطمینان حاصل کنند که روند ارائه خدمات و کنترل این ویروس در بالاترین سطح در حال اجراست.

نماینده سازمان جهانی بهداشت در هنگام بازدید از استراحتگاه بسیج جامعه پزشکی کشور با بیان این که ایران به منظور پیشگیری از ویروس کرونا در آمادگی کامل قرار دارد و اطمینان کامل داریم این ویروس کنترل می‌شود، تصریح کرد: مهمترین ستون‌ مهار و کنترل بیماری‌های واگیردار به خصوص ویروس کرونا همکاری قوی میان سازمان‌های متولی و مردم است که خوشبختانه چنین چیزی در ایران به وضوح قابل مشاهده است.

بیشتر بخوانید:

روسیه ۵۰ هزار کیت تشخیص کرونا در اختیار ایران قرار داد

از گروه‌های جهادی تا کارخانه اسباب‌بازی، پای کار تولید ماسک +عکس

نمایندگان WHO ضمن قدردانی از تلاش‌های کادر درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی برای کنترل و مهار ویروس کرونا اذعان کردند: ایران در زمینه مهار انواع بیماری‌ها به ویژه بیماری‌های واگیر از قدرت و توانمندی قابل ملاحظه‌ای برخوردار است و این توانایی را به خوبی در زمان وقوع بحران‌ها و بلایای مختلف نشان داده است.

گفتنی است در جریان این بازدید دکتر ابراهیم متولیان، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور، سردار محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران و دکتر علیرضا زالی مسئول عملیات و مدیریت بیماری کرونا نیز حضور داشتند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس