کیانوش رستمی

سفر کاروان 3 نفره وزنه برداری ایران برای حضور در مسابقات وزنه برداری اوپن کلمبیا پرده ابهام قرار دارد.

به گزارش مشرق، رقابتهای وزنه برداری وزنه برداری اوپن کلمبیا که حکم گزینشی المپیک را دارد، هفته آینده در کالی برگزار می شود. این مسابقات از 18 تا 28 مارچ برگزار خواهد شد و با توجه به اینکه امتیازات آن برای بازیهای المپیک 2020 محاسبه خواهد شد، وزنه بردارانی از 5 قاره برای کسب امتیازات در آن حضور خواهند داشت. رقابتهای وزنه برداری اوپن کلمبیا از جمله رقابتهای سیلور به شمار می آید و از همین رو امتیازات آن برای وزنه برداران المپیکی حائز اهمیت است.

از ایران نیز کیانوش رستمی و علی هاشمی به همراه علی جباری به عنوان مربی قرار است در این تورنمنت حضور پیدا کنند تا در مسیر کسب سهمیه المپیک بتوانند امتیازات خود را بالا ببرند.

با این وجود شیوع ویروس کرونا در خاورمیانه به ویژه ایران، اعزام این 3 نفر به تورنمنت وزنه برداری اوپن کلمبیا را در پرده ای از ابهام قرار داده است. در حال حاضر با توجه شرایط اضطراری فوق تقریبا هیچ پروازی از ایران به خارج از کشور انجام نمی شود و تمامی ایرلاین های خارجی پروازهای خود به تهران و بالعکس را تا اطلاع ثانوی لغو کرده اند.

بیشتر بخوانید:

رستمی: مهار وزنه‌های سبک سودی ندارد

با توجه به این شرایط اضطراری، سفر این 3 نفر به کالی برای حضور در این تورنمنت در پرده ای از ابهام قرار دارد و مشخص نیست چگونه قرار است به کلمبیا سفر کنند. سفری به جنوب قاره آمریکا که با توجه به بعد مسافت و تایم متفاوت بسیار طولانی و طاقت فرسا خواهد بود و الزامات ویژه ای را می طلبد.

رقابتهای وزنه برداری اوپن کلمبیا از 18 مارچ برابر با 28 اسفندماه در کالی آغاز خواهد شد و با توجه به بعد مسافت و ساعت زمانی متفاوت حضور تیم ایران چند روز از رقابتها در کالی ضروری می نماید؛ این درحالیست که در فاصله قریب به یک هفته مانده به این رقابتها هنوز وضعیت پرواز این 3 نفر به کلمبیا مشخص نیست.

باید منتظر ماند و دید که این 3 نفر بالاخره به کلمبیا سفر خواهند کرد یا نه. سفری که امتیازاتش برای کیانوش رستمی و علی هاشمی برای کسب سهمیه المپیک بسیار حائز اهمیت است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس