کد خبر 1049268
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
تیپ 55

سرهنگ زرین کلا گفت: برابر نیاز محیط سربازی، خط تولید چترهای پرش را به خط تولید ماسک‌های بهداشتی تغییر دادیم.

به گزارش مشرق، سرهنگ زرین کلا فرمانده تیپ ۵۵ هوابرد شیراز گفت: کارکنان پایور، خانواده ها و همچنین کارکنان وظیفه که در پادگان ها به خدمت مقدس سربازی مشغول هستند نیاز به تجهیزات اولیه پیشگیری از ویروس کرونا دارند که ماسک های بهداشتی جزء ضروریات است .

بیشتر بخوانید:

کمک نداجا به بیماران کرونایی در رشت

او با اشاره به اینکه امروز نیاز است که در مقابله با ویروس کرونا تمام تجهیزات را پای کار آوریم افزود: بلا فاصله بعد از تشکیل قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا ، خط تولید چترهای پرش تیپ ۵۵ هوابرد را به خط تولید ماسک های بهداشتی تغیر داده ایم .

سرهنگ زرین کلا ادامه داد: ارتباط خوبی با مسولین دانشگاه علوم پزشکی شیراز داریم و چنانچه آنها نیاز داشته باشند ظرفیت در تیپ ۵۵ هوابرد وجود دارد که در آینده از ماسک های بهداشتی در اختیار آنها قرار دهیم .

فرمانده تیپ ۵۵ هوابرد شیراز افزود: تمام تلاش ما در مرحله اول حفظ کارکنان پایور و به خصوص سربازان عزیز هستند که امانت های خانواده های بزرگ ایران هستند .

او در خصوص ضد عفونی کردن اماکن تیپ ۵۵ هوابرد گفت: روزانه تمام اماکن ، آسایشگاه ها ، خبازخانه ، محیط و تمامی دفاتر را با تجهیزات، ضد عفونی می کنیم و این اطمینان را به خانواده ها ی کارکنان وظیفه می دهیم که محیط و محل کارکنان وظیفه کاملا ضد عفونی شده است .

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس