مجید صفری

فرماندار شهرستان دماوند گفت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، شهرستان دماوند در ایام نوروز امسال پذیرای مسافر نخواهد بود و تمام مراکز اقامتی و تفریحی این شهرستان از پذیرش مسافر معذور هستند.

به گزارش مشرق، مجید صفری امروز در حاشیه نشست ستاد مرکزی مقابله با شیوع بیماری کرونا به منظور اجرای جدی اقدامات پیشگیرانه و کنترل شیوع این بیماری در شهرستان دماوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کمیته‌های مربوطه در ستاد مقابله با شیوع بیماری کرونا مشخص و شرح وظایف هر یک از کمیته‌ها ابلاغ شد و کلیه تمهیدات عمومی لازم در این ستاد اندیشیده شده است.

وی همچنین بیان کرد: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، شهرستان دماوند در ایام نوروز امسال پذیرای مسافر نخواهد بود و تمام مراکز اقامتی و تفریحی این شهرستان از پذیرش مسافر معذور هستند.

بیشتر بخوانید:

ورود به تفرجگاه‌های گلستان ممنوع شد

مسافرت به اصفهان در عید نوروز ممنوع

فرماندار شهرستان‌دماوند افزود: از مردم می‌خواهیم که تمامی همکاری‌های لازم را برای شکست بیماری کرونا در شهرستان دماوند با شبکه بهداشت و درمان داشته باشند.

صفری در پایان با تاکید بر رعایت‌ نکات بهداشتی توسط مردم خاطرنشان کرد: توصیه می‌شود که مردم از حضور و تردد در تجمعات و اماکن شلوغ خودداری کنند و از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس