رئال مادرید

دیدار حساس و تاثیرگذار در صدرنشینی لالیگا با برتری رئال مادرید در ال‌کلاسیکو و حضور در صدر به پایان رسید.

به گزارش مشرق، ال‌کلاسیکو ۲۷۲ در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو از ساعت ۲۳ و۳۰ دقیقه بین رئال مادرید و بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به قضاوت متیو لاهوز برگزار شد.

دیدار رفت ال کلاسیکو با تساوی بدون گل خاتمه یافته بود. (خلاصه فیلم دیدار رئال - بارسلونا)

رئال مادرید ۲ - بارسلونا صفر

برای رئال وینسیوس ۷۱ و دیاز ۹۲ گلزنی کردند.

بیشتر بخوانید:

میهمان محبوب رئال در ال‌کلاسیکو +عکس

این دیدا به لحاظ اختلاف تک امتیازی بارسا با رئال در صدر جدول از حساسیت دوچندانی برخوردار بود و برنده بازی ال‌کلاسیو و صدر جدول را یکجا برنده می‌شد.در نیمه اول رئال مادرید و بارسا با احتیاط بازی را آغاز کردند و با آرم کردن بازی و استفاده از سرعت در ضد حملات سعی در گشودن دورازه یکدیگر داشتند.بارسا در نیمه اول دو موقعیت بسیار جدی برای گلزنی داشت که با واکنش‌های کورتوآ ناکام ماند.در نقطه مقابل رئال هم با استفاده از فضای ایجاد شده پشت سر سمدو و با اتکا به سرعت وینسیوس دو موقعیت گلزنی به دست آورد اما با واکنش به موقع مدافعان بارسا شاگردان زیدان از رسیدن به گل بازماندند تا نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یابد.

در نیمه دوم بارسا بازی خوب آغاز کرد و به مدت ۱۰ دقیقه میدان داری کرد. در ادامه رئال با تجموع در میانه میدان بازی با فرماندهی کاسمیر در دست گرفت و در ادامه وینیسیوس که نمایش  خوبی در سمت چپ رئال داشت و با رفت و آمد های خود تمرکز و نظم دفاعی دفاع کاتالان‌ها را به هم زده بود توپش به پای پیکه برخورد کرد تا رئال با یک گل از بارسا پیش بیافتد و در ادامه با حفظ توپ و بازی در دیداری ۶ امتیازی هم زمان  برنده ال‌کلاسیکو و صدر شود.

در جدول لالیگا رئال مادرید با ۵۶ امتیاز در صدر و بارسا با۵۵ امتیاز در رتبه دوم قرار گرفتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس