خلیلیان

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، اجتماع تماشاگران را باعث شیوع ویروس کرونا دانست.

به گزارش مشرق، دکتر مهرزاد خلیلیان در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: طی چند روز گذشته فعالیت‌های ما در ستاد مبارزه با شیوع ویروس کرونا جهت حفظ سلامت جامعه ورزش بسیار بیشتر شده است.

بیشتر بخوانید:

کرونا نسخه لیگ برتر والیبال را پیچید

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: در اردوها به ویژه اردوی تیم کشتی و کل مجموعه پنج سالن ورزشگاه آزادی گندزدایی و عفونت‌زدایی انجام شد و امروز هم در استخر آزادی همین موضوع با دقت و وسواس اتفاق افتاد.

وی افزود: مهمترین نکته در حال حاضر حفظ و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی برای تمام افراد و ورزشکاران است. ما طی بخش‌نامه‌ای کلیه ورزشگاه‌ها، اماکن ورزشی و سالن‌های بدنسازی را تعطیل کردیم و امیدواریم در این مدت تعطیلات تمامی این اماکن دولتی و خصوصی نسبت به گندزدایی باشگاه خود اقدام کنند و ناظران ما به دقت به بازرسی خود در سراسر کشور ادامه خواهند داد.

خلیلیان تأکید کرد: تقریباً تمامی اردوها و مسابقات غیر از مواردی که درگیر کسب سهمیه المپیک هستند، تعطیل شده است. در مورد کشتی قرار بود تمهیداتی اندیشیده شود که بعضی از ملی‌پوشان در اردو بمانند، ولی تا این لحظه تصمیم نهایی اتخاذ نشده است.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی خاطرنشان کرد: بیشترین سؤال در مورد لیگ فوتبال است و امیدواریم طی ساعات آینده تصمیم مناسبی در این خصوص اتخاذ شود. اگر مثل تمام موارد زندگی روزمره در ورزش هم بهداشت را رعایت کنیم برگزاری مسابقات بدون تماشاگر مشکلی خاصی به وجود نخواهد آورد. بیشتر اجتماع تماشاگران است که باعث شیوع بیماری می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس