کد خبر 1047124
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۵
گابریل

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس توضیحاتی را در مورد محکومیت این باشگاه از سوی فیفا در پرونده بازیکن برزیلی پیشین سرخپوشان، فرناندو گابریل ارائه کرد.

به گزارش مشرق، حسین قدوسی در مورد محکومیت باشگاه پرسپولیس از سوی فیفا در پرونده فرناندو گابریل ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: برخی هواداران به درستی سؤال می‌کنند اگر  فیفا رأی به محکومیت 23 هزار دلاری پرسپولیس با مهلت پرداخت 45 روزه داده است پس توافق در دبی که خبر آن در حاشیه مذاکرات با استوکس اعلام شد، چه بوده است.

بیشتر بخوانید:

ماجرای حکم فیفا بعد از توافق پرسپولیس با گابریل

وی در ادامه افزود: در این باره باید بگوییم خودمان هم با مشاهده رأی تعجب کردیم، چرا که مصالحه و توافق اخیر با گابریل را به فیفا ارسال کرده بودیم و براساس این توافق باشگاه متعهد شده است بدهی را در مهلت مقرر که همین ایام بوده است، پرداخت کند. به همین علت امروز آقای امیر علی حسینی با گابریل تماس گرفت و به وی گفت فیفا رأی داده و ما حدس می‌زنیم احتمالاً شما توافق‌نامه اخیر را به فیفا ارسال نکردید و آنها بدون در نظر گرفتن آن رأی داده‌اند. گابریل هم گفته است از موضوع اطلاع ندارم و باید از وکیل خودم سؤال کنم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: در مجموع حسینی به خاطر حسن نیت‌هایی که گابریل داشته، نظر وی را جویا شده و به او گفته است، ما توافق‌نامه دبی را ملاک قرار دهیم یا رأی فیفا را و اگر بخواهیم براساس رأی فیفا جلو برویم می‌توانیم 45 روز بدهی را پرداخت نکنیم و تازه بعد از آن حق ارجاع پرونده به دادگاه CAS را داریم، اما نظر مدیرعامل باشگاه این است که مطالبات شما زودتر پرداخت شود و باشگاه هم لازم نباشد با اعتراض به رأی در دادگاه CAS حق داوری پرداخت کند.

قدوسی در خاتمه اظهار داشت: گابریل هم گفته است دنبال دردسر برای پرسپولیس نیستم و چند سال قبل در حالی که رأی قطعی فیفا را داشتم تخفیف هم دادم و مصالحه کردم تا باشگاه در دو قسط 50 و 43 هزار دلاری مجموعاً 93 هزار دلار دیگر به من پرداخت کند و به همین دلیل هم هست که چون پولم را نگرفته‌ام دوباره پرونده را چند ماه قبل به فیفا فرستادم تا رأی دهند و حالا رأی داده‌اند. در مجموع قرار است مطالبات گابریل به‌زودی پرداخت شود تا این پرونده بسته شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha