کد خبر 1046887
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
انتظار بیهوده بازیکنان پرسپولیس برای آمدن سپاهان

رای دو روز پیش کمیته انضباطی در خصوص دیدار دو تیم سپاهان و پرسپولیس که برگزار نشد، همه را بار دیگر یاد لیگ هفتم انداخت.

به گزارش مشرق، 3-0 اعلام شدن بازی سپاهان و پرسپولیس که قرار بود در ورزشگاه نقش جهان برگزار شود و از دید کمیته انضباطی با حاضر نشدن سپاهانی ها همراه شد باعث شده خاطره لیگ هفتم بار دیگر برای طرفداران فوتبال زنده شود.

پرسپولیسی ها با 3 امتیازی که از بازی برگزار نشده مقابل سپاهان گرفتند حالا 10 امتیاز با مدعی اصلی قهرمانی بعد از خودشان فاصله دارند و خیال هواداران شان از کسب قهرمانی تا حد زیادی راحت شده. این 3-0 اعلام شدن نتیجه و کسب 3 امتیاز راحت برای پرسپولیسی ها باعث شده خیلی ها دوباره به اتفاقات لیگ هفتم فکر کنند.

بیشتر بخوانید:

نتیجه احتمالی اعتراض سپاهان به رای ۳-صفر

در فصل 86-87 از پرسپولیس افشین قطبی 6 امتیاز کسر شد و سپاهان راحت تر پا در مسیر رسیدن به قهرمانی گذاشت. البته که هفته آخر اتفاقات دراماتیک باعث شدند پرسپولیس به قهرمانی برسد. در لیگ هفتم کسر امتیاز از پرسپولیس و حالا اضافه شدن 3 امتیاز به امتیازهای پرسپولیس باعث شدند داستان قرمزهای تهران و زردهای اصفهان دوباره تا حدی شبیه لیگ هفتم شود.

حالا اما همه طرفداران فوتبال در ایران منتظر سرنوشت لیگ امسال هستند. اینکه امسال هم مثل لیگ هفتم قهرمان لیگ طی اتفاقات دراماتیک عوض می شود یا همان تیمی که از هفته ها قبل روی کاغذ قهرمان شده، به جام قهرمانی هم می رسد؟

منبع: خبرآنلاین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس