کد خبر 1046828
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
کنعانی زادگان

پرسپولیس این روزها در لیگ برتر روزهای خوبی را تجربه می‌کند و با توجه به اختلاف امتیاز زیادی که نسبت به تیم دوم جدول ایجاد کرده، به شانس اصلی قهرمانی نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تبدیل شده است.

به گزارش مشرق، مدافع این تیم که دوباره به ترکیب اصلی رسیده هم معتقد است قرمزها با سه پیروزی دیگر می‌توانند قهرمانی‌شان را قطعی کنند. گفت‌وگو با محمدحسین کنعانی‌زادگان را در ادامه می‌خوانید.

در آخرین دیدار از تونل وحشت بازی‌های نیم‌فصل دوم برنده شدید.

بله، بازی‌های سنگینی را پشت‌سر گذاشتیم و این بازی هم یکی از بازی‌های سنگین ما بود، اما خداراشکر که توانستیم این بازی خوب را ببریم و پرگل هم ببریم. برای ما مهم بود که بتوانیم فاصله امتیاز خود را با تیم‌های تعقیب‌کننده‌مان حفظ و حتی بیشتر کنیم که خداراشکر این اتفاق افتاد تا ما در جدول لیگ برتر شرایط خوبی را تجربه کنیم.

بازی در غیاب تماشاگران چطور بود؟

واقعا جای هواداران‌مان در ورزشگاه خالی بود و خیلی دوست داشتیم که این 3 امتیاز را در حضور آنها کسب کنیم و این برد پرگل را در کنار یکدیگر جشن بگیریم، اما این شرایط برای همه تیم‌ها یکسان بود و امیدوارم هرچه زودتر با حل مشکلات موجود شاهد حضور هواداران در ورزشگاه باشیم.

رای بازی با سپاهان هم صادر و یک 3 امتیاز دیگر هم به حساب شما واریز شد.

بله، خوشحالم که حق به حق‌دار رسید و مشخص شد پرسپولیس مشکلی برای بازی نداشته و در این اتفاق هم خطایی از ما سر نزده است. ضمن اینکه کسب 6 امتیاز در یک روز، شیرینی خاص خود را دارد و می‌دانم که هواداران‌مان از این اتفاق خیلی راضی و خوشحال هستند.

در دور رفت مقابل تراکتور، سپاهان و شهرخودرو شکست خوردید، چه اتفاقی برای پرسپولیس افتاد که نتایجش این چنین تغییر کرد و 9 امتیاز از این سه تیم گرفت؟

از وقتی آقایحیی به پرسپولیس آمد توانست دیسیپلین خاصی را در تیم حکمفرما و تیم را جمع‌وجور کند. ضمن اینکه بین بازیکنان تیم و ایشان ارتباط خوبی برقرار شده و آقایحیی در تمامی روزهای سخت کنار بازیکنان بود. اینها باعث شده که بازیکنان و کادرفنی برای قهرمانی بجنگند و مقابل تمام این تیم‌هایی که دور رفت بازنده از زمین خارج شدیم، برنده شویم. حالا کار برای پوکر قهرمانی راحت‌تر از قبل شده و بدون‌توجه به صحبت‌هایی که می‌خواهد روند تیم ما را تغییر دهد، برای تصاحب جام پیش می‌رویم.

منظورت از صحبت‌ها بحث درباره مهندسی نتایج و اتفاقات است؟

ما به این حرف‌ها توجهی نمی‌کنیم. حرف پشت‌سر پرسپولیس بسیار زیاد است. این تیم نام بزرگی دارد و همه می‌دانند که دارای چه قدرتی است. بازیکنان پرسپولیس یاد گرفته‌اند که حرف‌شان را داخل زمین بزنند و ما بیرون از زمین جوابی برای آنها نداریم، چراکه حرف زیاد می‌زنند و جالب است که حتی یک مدرک هم برای حرف‌هایشان ندارند.

 با این حساب فکر می‌کنی شانس تیم شما برای چهارمین قهرمانی چقدر است؟

شاید خیلی‌زود باشد که بخواهیم از قهرمانی حرف بزنیم و باید بازی به بازی پیش برویم. هر بازی برای ما حکم فینال را دارد، اما احساس من بر این است که با 3 پیروزی دیگر قهرمانی‌مان مسجل می‌شود.

موضوعی که نگرانی بازیکنان لیگ برتری را در پی داشته، شیوع ویروس کرونا و عدم تعطیلی بازی‌های لیگ برتر است. موضع شما چیست؟

من فکر می‌کنم که شرایط خوب است و آنقدرها که برخی بزرگش می‌کنند، نیست. نظر من این است که اگر موارد بهداشت شخصی و ایمنی را رعایت کنیم و کارهایی را که در گذشته

کمتر انجام می‌دادیم، در دستور کار قرار دهیم، مشکلی پیش نمی‌آید. امیدوارم این بیماری هرچه زودتر در کشور ما ریشه‌کن شود.

منبع: روزنامه فرهیختگان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس