سرهنگ علیرضا ناصری‌نژاد

معاون هماهنگ‌کننده پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: هیچ موردی مبنی بر حضور افراد شیاد تحت عنوان اخذ تست کرونا در مقابل در منازل شهروندان به این پلیس واصل نشده است.

به گزارش مشرق، سرهنگ علیرضا ناصری‌نژاد با اشاره به مطرح شدن مکرر شایعات در فضای مجازی درباره ویروس کرونا، اظهار کرد: در چند وقت اخیر با شیوع ویروس کرونا، برخی نیز با هدف سودجویی، از فرصت‌ پیش آمده سوءاستفاده کرده و در پی دامن زدن به التهابات در این زمینه هستند.

بیشتر بخوانید:

بازداشت ۲۴ شایعه پراکن مجازی درباره کرونا

معاون هماهنگ‌کننده پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: از جمله شایعات مطرح شده در این زمینه، حضور برخی اشخاص با ماسک مقابل منازل شهروندان است که مدعی می‌شوند از طرف وزارت بهداشت مقابل منازل مردم مراجعه کرده و قصد اخذ تست ویروس کرونا از شهروندان را دارند.

وی تصریح کرد: تاکنون هیچ موردی مبنی بر حضور افراد شیاد تحت عنوان اخذ تست کرونا مقابل منازل شهروندان به پلیس پیشگیری تهران بزرگ واصل نشده است؛ البته این نکته حائز ذکر است که هیچ دستورالعملی نیز در این رابطه تاکنون وجود نداشته و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده چنین مواردی احتمالی، سریعاً در تماس با پلیس ۱۱۰، موضوع را اطلاع دهند تا پلیس در اسرع وقت نسبت به بررسی موضوع و برخورد با افراد خاطی اقدام کند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس