کد خبر 1045016
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸
گل محمدی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم فوتبال سپاهان حداقل ۲۰ دقیقه برای گرم کردن وقت داشت ولی هیچکدام از نفرات این تیم وارد زمین نشدند که از این کارشان تعجب کردم.

به گزارش مشرق، یحیی گل محمدی در خصوص تصمیم پرسپولیس برای ترک ورزشگاه و عدم برگزاری بازی با سپاهان گفت: طبق برنامه قرار بود ساعت ۱۶:۱۵ بازی انجام شود و ما هم ساعت ۱۴:۴۵ در رختکن بودیم. تمام مسئولان هم آماده بازی بودند که گفتند اتفاقی برای تیم سپاهان افتاده و ۳۰ دقیقه به ما فرصت دادند. ما ۳۵ دقیقه منتظر ماندیم.

وی افزود: سپاهان ساعت ۱۶:۲۵ وارد استادیوم شد. ۲۰ دقیقه زمان کافی بود حداقل چند بازیکن آنها نمادین بیایند و  گرم کنند. نمی دانم چرا نیامدند و حتی تدارکاتشان هم وارد زمین نشدند. به احترام هواداران و فوتبال منتظر ماندیم. داوران هم وارد زمین شدند ولی بازی انجام نشد.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: شب گذشته متوجه شدیم بازی بدون تماشاگر است. خود سپاهانی ها هم می دانستند بازی بدون تماشاگر است. تابع یکسری اولویت ها در جامعه هستیم. بحث بیماری کرونا است و باید مراقبت بیشتری شود. اگر بازی در تهران هم بود، بدون تماشاگر برگزار می شد. خودم هیچ موقع از استادیوم بدون تماشاگر استقبال نکرده ام و دوست داشتم با حضور تماشاگران باشد ولی تصمیم از بالا بود.

گل محمدی تصریح کرد: نهایت همکاری را داشتیم. تعجب می کنم چرا سپاهانی ها برای گرم کردن به زمین نیامدند. حتی هیچ وسیله ای از تدارکات آنها در زمین نبود. نمی گویم نمی خواستند بازی کنند. از اینکه هیچکدام از سپاهانی ها به زمین نیامد، تعجب کردم. زمین و نیمکتشان خالی بود. نمی دانم چرا این اتفاق افتاد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس