کد خبر 1044532
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
نتایج انتخابات مجلس در استان بوشهر اعلام شد

نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سه حوزه دشتستان، دیر،کنگان، جم و عسلویه و دشتی و تنگستان اعلام شد.

به گزارش مشرق، فرماندار کنگان مرکز حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه نامزد منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را در این حوزه‌ اعلام کرد.

در حوزه دیر، کنگان، جم و عسلویه، از مجموع ۲۱۱ هزار و ۸۶۷ واجد شرایط رای، ۹۶ هزار و ۴۶۳ در این حوزه پای صندوق‌های رای حاضر شدند.

از مجموع آراء ماخوذه، موسی احمدی با ۳۸ هزار و ۹۹۸ رای بیشترین رای را به دست آورد. سکینه الماسی با ۲۱ هزار و ۴۹ رای و عسکر جلالیان با ۱۱ هزار و ۸۷۸ رای رتبه‌های بعدی را داشتند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، همچنین بر اساس آگهی نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه دشتستان ابراهیم رضایی توانست بیشترین آراء را نصیب خود کند که از میان ۸۹ هزار و ۹۴۱ رای ماخوذه، ۳۶ هزار و ۵۸۱ رای به دست آورد و غلامرضا مختاری با ۱۳ هزار و ۹۰۰ رای دوم و محمدرضا دهقان فرد با ۱۰ هزار و ۵۶۷ رای سوم شدند.

میزان مشارکت در این حوزه انتخابیه ۵۳ درصد اعلام شده است.

در حوزه دشتی و تنگستان هم غلامحسین کرمی با ۲۹ هزار و ۵۷ رای از مجموع این آراء، منتخب مردم این حوزه شد. همچنین علی زینبی با ۱۹ هزار و ۹۷۲ رای و عبدالصمد دولاح ۱۰ هزار و ۴۰ رای، رتبه دوم و سوم را در  این زمینه کسب کردند.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس