سری A ایتالیا

افزایش نگرانی‌ها از انتشار شیوع ویروس کرونا سبب لغو ۴۲ بازی در دسته‌های مختلف فوتبال ایتالیا شده است.

به گزارش مشرق، با افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایتالیا ‌و به منظور جلوگیری از بحرانی‌تر شدن اوضاع در این کشور، دستوراتی درباره جلوگیری از برخی تجمعات صادر شده است که این موضوع شامل کالچو هم می‌شود.

طبق گزارش سایت فوتبال ایتالیا تا کنون دستور لغو ۴۲ مسابقه فوتبال در این هفته در دسته‌های سوم و چهارم کالچو صادر شده است. آخرین اخبار از ایتالیا حاکی از آن است که تا صبح امروز (شنبه) حداقل ۲۵ نفر در دو منطقه لمباردی و ونتوی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و دو نفر از آن هم نیز جان باخته‌اند که یکی از آنها فردی ۷۸ ساله و دیگری ۶۷ ساله بوده‌ است. ظاهراً یکی از مبتلایان هم که وضعیت او بحرانی اما در حالت پایدار قرار دارد، یک فوتبالیست ۳۸ ساله در تیم «کودنیو» است که نگرانی‌هایی درباره مبتلا شدن هم‌تیمی‌ها و حتی بازیکنان تیم‌های رقیب توسط او وجود دارد.

به همین دلیل تمامی بازی‌های فوتبال در منطقه لمباردی لغو شده بود، اما اکنون این قانون شامل بازی‌های سری C و D هم شده است. همچنین تعدادی از بازی‌های لیگ جوانان فوتبال ایتالیا نیز لغو شده است.

نه تنها فوتبال، بلکه مسابقات چندین رشته ورزشی دیگر مانند بسکتبال و والیبال هم به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا در چند منقطه ایتالیا لغو شده است. با این حال هنوز هیچ یک از بازی‌های سری A و B‌ به دلیل این موضوع لغو نشده‌اند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha