کد خبر 1043547
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰
کدخدایی نمایه

سخنگوی شورای نگهبان گفت: ۲ اسفند انشالله اقتدار ملی ایرانیان خواهد شد.

به گزارش مشرق، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان اظهار داشت: مردم ما همیشه در صحنه بوده‌اند و حتی آنها انقلاب را انتخاب کردند چرا که در تعیین شرنوشت کشورشان همواره دخیل بودند.

وی افزود: تلاش مردم ایران همواره این بوده‌ است که بیگانگان را از کشور دور کنند، بیگانگانی که سالیان سال بود منابع این کشور را چپاول کرده و با ظلم و ستم طاغوت، جوانان ما را دربند کرده بودند.

بیشتر بخوانید:

سرلشکر سلامی: هر رأی مردم، یک سیلی بر صورت دشمن است

رای لیستی، مکمل ناگزیر وحدت در لیست

 سخنگوی شورای نگهبان در ادامه عنوان کرد: مردم کشورمان همواره تلاش کردند که با انقلاب اسلامی و با ایثارگری شهدای ما، سرنوشت کشور را خودشان رقم بزنند؛  مهم‌ترین پیام هم این بود که ما به دنبال استقلال و آزادی هستیم.

کدخدایی ادامه داد: این استقلال و آزادی قطعا از طریق انتخابات تعیین می‌شود، یعنی مردم خود در صحنه حضور دارند و مقامات را خودشان انتخاب می‌کنند و انتخابات مقامات و اعضای مجالسی مانند مجلس شورای اسلامی تعیین کننده در سرنوشت کشور و آینده آن است.

وی در ادامه تصریح کرد: مردم خوب ما در همه این سال‌های پس از انقلاب با علم به این مسئله در همه انتخابات مشارکت خوب و گسترده‌ای داشتند.

وی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: طبیعتا مردم در انتخابات پیش رو، در ۲ اسفند، هم مشارکت خوبی را خواهند داشت و همانطور که مقام معظم رهبری نیز تاکید فرمودند، ۲ اسفند انشالله اقتدار ملی ایرانیان خواهد شد.

کدخدایی بر همین اساس اضافه کرد: انشالله افرادی مومن،‌ متدین و انقلابی و شجاع انتخاب خواهند شد و طبیعتا مجلس قوی با حضور قوی مردم شکل می‌گیرد.

 سخنگوی شورای نگهبان در خاتمه ابراز امیدواری کرد که ۲ اسفند شاهد مشارکت گسترده مردم در حق تعیین سرنوشت خودشان باشیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس