کد خبر 1043133
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
علی نژاد

مهدی علی نژاد، همزمان با انتصابش به عنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ وزارت ورزش و جوانان از ریاست فدراسیون ووشو استعفا کرد.

به گزارش مشرق، ٢١ آذرماه سال جاری بود که با حکم وزیر ورزش و جوانان، مهدی علی‌نژاد به‌عنوان سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای این وزارتخانه انتخاب شد و روز سه‌شنبه 29 بهمن با سپری شدن حدود ٢ ماه از سرپرستی او، حکم معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای این وزارت خانه از سوی مسعود سلطانی فر صادر شد.

بیشتر بخوانید:

انتصاب علی‌نژاد به عنوان معاون وزیر ورزش

مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش که ریاست فدراسیون ووشو را نیز بر عهده داشته است، در گفت و گو با ایسنا و در ارتباط با اینکه وضعیت حضور او در این فدراسیون پس از انتخابش به عنوان معاون وزیر چه خواهد شد؟ اظهار کرد: با توجه به اینکه روز گذشته حکم معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان از سوی وزیر ورزش صادر شد، همزمان استعفای خود از فدراسیون ووشو را به وزیر ورزش تقدیم کردم.

وی ادامه داد: احتمالا این استعفا امروز (چهارشنبه) پذیرفته خواهد شد و سرپرست جدیدی برای فدراسیون ووشو منصوب خواهد شد، بنده در فدراسیون ووشو ادامه همکاری نخواهم داد و سرپرست جدیدی برای این فدراسیون انتخاب خواهد شد.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس