عارف نمایه

رئیس فراکسیون امید و شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در حالی که خود حاضر نشد مجدداً نامزد شود، گفت عاجزانه از مردم می‌خواهم به کاندیداهای اصلاح‌طلب رأی بدهند.

به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» درویژه‌های خود نوشت:

محمدرضا عارف در انتخابات امسال ترجیح داد مجدداً نامزد نشود و حال آنکه سال ۹۲ به عنوان نفر اول ائتلاف امید در تهران به مجلس رفت. اکنون زیباکلام می‌گوید عارف که ۱/۵ میلیون رأی آورد اگر دوباره نامزد می‌شد، صد هزار رأی هم نمی‌آورد.

بیشتر بخوانید:

عارف ادعای مرعشی را تکذیب کرد

عارف: هر رای مردم به صندوق آرا مقابله با دشمن است


عارف در جمع خبرنگاران گفت: من از مردم تهران خاضعانه سپاسگزاری می‌کنم که در انتخابات گذشته بیش از آنچه لیاقت داشتیم ما را در مجلس و شورای شهر حمایت کردند و امیدواریم این نگاه را بار دیگر در جمعه آینده ببینیم.


وی افزود: ما معتقد بودیم اگر احزاب اصلاح‌طلب به یک لیست برسند شانس‌شان بالاتر است لذا از کسانی که جمع شدند و این انسجام را در جبهه اصلاحات ایجاد کردند، تشکر می‌کنم و تقاضای عاجزانه‌ام از مردم این است که به این کاندیداها رأی دهند. در بین این افراد ۱۴ نفر از نمایندگان فعلی و ۱۶ نفر چهره برجسته و نخبه هستند که من افتخار می‌کنم که به آنها رأی دهم.


عارف درباره فراکسیون امید گفت: نمایندگان نیز با همدلی، تفاهم، همراهی و رویکرد اجماعی فراکسیون را همراهی کردند. من معتقدم فراکسیون امید مجلس دهم منسجم‌ترین و هماهنگ‌ترین فراکسیون سیاسی در دوره‌های ده‌گانه مجلس بود.


یادآور می‌شود محمدرضا عارف در مدیریت شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان نیز با چالش‌های جدی به ویژه از سوی کارگزاران و حزب اتحاد ملت مواجه بوده و عملاً در حاشیه قرار گرفته است چنانکه کارگزاران تصمیم به ارائه فهرست انتخاباتی و حزب اتحاد ملت تصمیم به تحریم عملی انتخابات گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha