کد خبر 1042420
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
مرعشی

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: این حرف واقعی نیست که رای مردم بی‌اثر است.

به گزارش مشرق، حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی در نشست خبری که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: ما تکلیف‌محور نیستیم و تنها چیزی که به کارگزاران نمی آید تکلیفی بودن است. 

مرعشی با بیان اینکه این انتخابات سخت ترین انتخابات بعد انقلاب است.، تصریح کرد: شرایط انتخاباتی ایران عمدتا تحت تاثیر تحریم های آمریکا و بخشی نیز مربوط به ناکارآمدی ها و سوء تدبیرهای داخلی است.

وی افزود: ضمن احترامی که به دوستانی که در انتخابات نیامدند قائلیم‌، بر این باوریم که نیامدن در انتخابات کار آینده ایران را سخت‌تر می کند.

بیشتر بخوانید:

کرباسچی: انتخابات ناموس دموکراسی است

وی خاطرنشان کرد: اگر مجموعه اقدامات سیاسی و اجتماعی را در جریان عمومی جامعه مورد تحلیل قرار دهیم هیچ حادثه ای کم اثر و بی‌اثر نیست.‌ آنچه امروز در ایران وجود دارد ذخیره تجربه ای هست که از مشروطیت با آن روبه‌رو هستیم.

مرعشی با بیان اینکه این حرف واقعی نیست که رای مردم بی‌اثر است، گفت: سال ۷۶ تحلیل این بود که آقای ناطق رئیس جمهور می شود ولی خاتمی شد و این حرف بی‌خود بود بنویسید: خاتمی، بخوانید ناطق نوری.

وی ادامه داد: در تمام این سالها رای مردم اثرگذار بوده و باید در بستر تحولات سیاسی رشد کنیم و قرار نیست همیشه پیروز شویم و اگر منتخبان ما نتوانند کار را پیش ببرند قرار نیست که عرصه را ترک کنیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس