منچسترسیتی

باشگاه انگلیسی نسبت به حکم صادر شده علیه خودش واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، باشگاه منچسترسیتی با انتشار بیانیه‌ای نسبت به حکم اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) مبنی بر محرومیت ۲ ساله این تیم از رقابت‌های اروپایی به علت نقض مکرر قوانین «بازی جوانمردانه اقتصادی»، واکنش نشان داد.

بیشتر بخوانید:

منچسترسیتی نقره داغ شد؛ محرومیت دوساله از حضور در لیگ قهرمانان اروپا

 در این بیانیه آمده است: باشگاه منچسترسیتی از تصمیم امروز یوفا ناامید است اما شگفت زده نیست. باشگاه همواره نیاز وجود نهادی مستقل برای بررسی با بی‌طرفی  را پیش بینی کرده بود که از شواهد غیرقابل انکار در چنین موقعیتی حمایت کند. در دسامبر سال ۲۰۱۸، رئیس تحقیقات یوفا قبل از هرگونه تحقیقات به طور علنی نتیجه مورد نظر را به منچسترسیتی اعلام کرد. ایراد بعدی او این بود که به طور مداوم در فرآیند پردازش پرونده و تصمیم گیری یوفا اعمال نفوذ می‌کرد. 

در نتیجه ای که او ارائه می‌کرد شک کمی وجود داشت. باشگاه رسما از مرجع انضباطی یوفا شکایت کرد؛ شکایتی که بر اساس حکم دادگاه CAS معتبر است. این پرونده توسط یوفا آغاز شد و توسط یوفا پیگیری شد و توسط یوفا داوری شده است. با پایان این روند همراه با پیش داوری، باشگاه در سریع‌ترین  زمان ممکن داوری بی‌طرفانه  را پیگیری و در اولین فرصت این کار را از طریق دادگاه داوری ورزش (CAS) آغاز می‌کند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس