رئیسی

رئیس قوه قضاییه گفت: حضور مقتدرانه نیروهای مسلح اجازه نخواهد داد که آمریکایی‌ها در منطقه هرگز خواب راحت داشته باشند و همچنانی نشان داده شد.

به گزارش ‌مشرق، ‌آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی ‌در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح این استان در پادگان هوایی خلبان شهید علیرضا یاسینی ‌با تبریک ایام الله دهه فجر و فرارسیدن نوزدهم بهمن روز نیروی هوایی، از این روزها به عنوان ایامی پرخاطره برای ملت ما یاد کرد و اظهار داشت: نوزدهم بهمن، نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی، جریان ساز و هویت ساز شد. وی افزود: حرکت نمادین بیعت و میثاق با امام خمینی (ره)، در کسوت سربازی و امیری برای ملت بزرگ ایران بسیار غرورآفرین بود.

وی افزود: جوانان برومند این کشور ولو به ظاهر در جرگه نیروهای مسلح حکومت ستمشاهی بودند؛ اما انسان‌هایی با بصیرت بودند که راه و راهبر و مردم را می‌شناختند و شعار و شعور و شور در حضور آن‌ها همواره حرکت آفرین و جریان‌ساز بود.

رئیس قوه قضائیه خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح در این مدت نشان داده‌اند که همواره با هوشیاری و بصیرت، از مرزهای آبی، خاکی، زمینی و آسمان این کشور با حضور مقتدرانه و عزت آفرین خود، نگهبانی می‌کنند.‌نیروهای مسلح نشان دادند که این کشور، کشوری است که مستکبران و سلطه گران نمی‌توانند در آن راه پیدا کنند.

بیشتر بخوانید:

دیدار رئیسی با دستگیرکنندگان متجاوزان آمریکایی در خلیج‌فارس

عکس/ سفر رئیس قوه قضائیه به بوشهر

مشکل حل نشدنی در کشور نداریم/ خودروهای رسوب شده در گمرک‌ها ظرف 3ماه تعیین تکلیف شوند

‌رئیسی با بیان اینکه خلیج فارس باید همیشه برای ملت بزرگ ایران امن بماند، افزود: آمریکایی‌ها اگر بخواهند در این کشور و در خلیج فارس دست به اعمالی بزنند که نشان از تهدید، حمله و اقدامات ناامن کننده برای منطقه داشته باشد، به دست توانای نیروهای مسلح ما، سپاه ما و ارتش دلاور ما و نیروی دریایی و هوایی و بسیج ما، یا جای آن‌ها در قعر آب‌های خلیج فارس خواهد بود یا دست بر سر و سر به زیر افکنده تسلیم نیروهای ما خواهند شد.

رئیس قوه قضائیه ادامه داد: نیروهای ما نه در شعار بلکه در عمل نشان دادند که هوشیاری، بصیرت، آگاهی و اقتدار آن‌ها مثال زدنی است. امروز نیروهای ما از استقلال برخوردارند و هیچکس نمی‌گوید ارتش و نیروهای مسلح ما، وابسته به کدام نیروی مسلح قدرت جهانی است.

وی ادامه داد: همه در دنیا معتقدند نیروهای مسلح ما نیروی مستقل و مستحکمی است و حتی کارهای تخصصی و پیچیده در داخل کشور ما و به دست جوانان ایرانی انجام می‌گیرد.

رئیس دستگاه قضا گفت: امروز در حوزه علم و فناوری نیروهای مسلح ما دست به اقدامات خیره کننده‌ای زده‌اند. امروز کارهایی که در حوزه دفاعی و امنیتی در کشور انجام می‌شود، کارهای ویژه و اقتدار آفرین است و جلوه‌هایی از آن هم سرنگونی پهباد آمریکایی و اقداماتی بود که نسبت به حکومت خبیث انگلیس در منطقه انجام دادند؛ به گونه‌ای که نیروهای مسلح ما با اقدامات خوبی که کردند، آن‌ها را سر جای خود نشاندند.

آیت‌الله رئیسی گفت: امروز نیروهای مسلح ما نیرویی خداباور و مردمی هستند؛ نیرویی هستند که در رأس آن فرماندهی معظم کل قوا و جانشین امام زمان (عج) است.

آیت‌الله رئیسی ادامه داد: شهید یاسینی‌ها، شهید دوران‌ها، شهید خلعتبری‌ها و شهدای عزیز و عظیم ما همچون سپهبد شهید قاسم سلیمانی رضوان الله تعالی علیه افرادی بودند که برای خود آن‌ها ملاقات با خدا مبارک بود، اما ما چهره‌های نورانی و بزرگی را از دست دادیم.

رئیس دستگاه قضا تاکید کرد: از این جهت دلمان خوش است که رویش‌های انقلابی در نیروهای مسلح و در میان نیروها، امرا و سرداران عزیزی که امروز نیروهای مسلح را مدیریت می‌کنند، ادامه دارد و حقیقتاً روحیه و نگاه انقلابی، مردمی بودن و همچنین مجاهدت آن‌ها برای کشور افتخارآفرین است.

آیت الله رئیسی گفت: نیروهای مسلحی که آموزش دیده و به آنچه که از فنون نظامی و امنیتی هست، آگاهند و از همه مهمتر مسلح به سلاح ایمان، دلدادگی به خدا و اهلبیت (ع)، انقلابی بودن، ایستادگی در راه هدف و مقاومت هستند، روحیه آن‌ها برای کشور اقتدار آفرین است.‌ امروز نیروهای مسلح ما از استقلال در مقابل همه ارتش‌ها و از استحکام و اقتدار در سطح منطقه و جهان بهره‌مندند.

رئیس قوه قضائیه در ادامه عنوان کرد: ما باید سر به آستان ربوبی بساییم و خداوند متعال را شاکر باشیم که جوانان برومندی به عنوان سرمایه‌های عظیم در این کشورند که پشتوانه امنیت این نظام هستند. شما دژهای محکمی در مقابل دشمنان برای حفظ امنیت و عزت و ارزش‌های الهی و زینت کشور و نظام مقتدر ما هستید.

وی افزود: مردم عزیز ما امروز امنیت را از شما نیروهای مسلح و همه کسانی که امروز در کسوت سربازی، سرداری و امیری برای این نظام تلاش می‌کنند، دارند و همواره قدردان زحمات شبانه روزی عزیزان هستند که دریا و هوا و زمین و همه مرزهای جغرافیای کشور را شما پاسداری می‌کنید.

رئیس دستگاه قضا اضافه کرد: امروز نه تنها مردم ایران بلکه مردم منطقه نیز به پشتیبانی و با حضور شما در مقابل تهاجم آمریکایی‌ها و قدرت‌های از خدا بی‌خبر احساس امنیت می‌کنند. نقش نیروهای مسلح چه نقش مستشاری و چه نقش حضوری که عزیزانمان دارند، برای منطقه نیز امنیت آفرین است، نیروهای مسلح ما اجازه نخواهند داد آمریکایی‌ها، اروپایی‌ها و انگلیسی‌ها از آن سر عالم بیایند در این جا دست اندازی کنند و امنیت مردم و منطقه را به خطر بیندازند.

آیت‌الله رئیسی تصریح کرد: حضور مقتدرانه نیروهای مسلح اجازه نخواهد داد که آمریکایی‌ها در منطقه هرگز خواب راحت داشته باشند و همچنانی نشان داده شد، هم در پشتوانه مردم نسبت به نیروهای مسلح در تشییع باشکوه حاج قاسم سلیمانی و هم از زدن پایگاه دشمن در عراق. این دو جلوه، جلوه اقتدار و قله‌ای بود که هم پشتوانه مردم از نیروهای مسلح و هم اقتدار نیروهای مسلح ما را نشان داد و آنچنان که شما شاهد هستید اقدامات بسیاری برای حفظ این اقتدار در حوزه‌های مختلف انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: توفیق دیدار شما در ایام الله دهه فجر در آستانه 19 بهمن ماه برای بنده فرصت مغتنمی بود و عرض سلام و احترام و خسته نباشید و عرض تقدیر و تشکر از همه شما بزرگواران، فرماندهان عزیز سپاه، ارتش، نیروهای هوایی، دریایی و بسیج عزیز و برادران پرتلاش ما در دریا و خشکی و نیروی انتظامی و همه فعالان این عرصه داریم و خداوند متعال بحق حضرت صدیقه طاهره (س) به همه شما اجر عنایت فرماید.

گفتنی است، در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان بوشهر در پادگان هوایی خلبان شهید علیرضا یاسینی انواع تجهیزات و ادوات نظامی پیشرفته نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز به نمایش درآمد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 8
 • در انتظار بررسی: 11
 • غیر قابل انتشار: 17
 • IR ۱۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  29 91
  بچسب به کار خودت که دستگاه قضا است. سازمان خودت را ول کردی برای آمریکایی‌ها، خواب می بینی؟
 • F35 US ۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  6 78
  قواصی میکنیم .
 • GB ۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  87 11
  هیچ غلطی نکردن بعد از عین الاسد آمریکایی ها
 • قلی خان IR ۱۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  10 42
  پژوSLX چند ماه پیش 74ملیون بود حالا107 ملیون شما فقط بگید چرا در عرض 4 ماه یک ماشین 40 ملیون روش رفته آیا این بی خردی وبی کفایتی مسئولین نیست وسلام
 • IR ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  80 9
  ابر قدرت حسن تا کی می خوای تحقیر بشی؟!! حالا بذار سردار حاجی زاده جزییات حمله ی عین الاسد رو بگه :)))))))) کشته ندادین هان ؟ :))))))))))))))
 • کارشناس IR ۱۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  71 6
  تکبیر
 • IR ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  24 8
  اقای رئیسی به پرونده قضائی من بیچاره که میلیونها تومنمو خوردن و نصف اون مقدار هم خرج هزینه های دادگستری کردم برسید
 • IR ۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
  3 0
  حاج آقا مرتبا در حال فرافكني است

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس