کد خبر 1038307
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
پرویز فتاح  نمایه

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: عمده املاک علوی طی سال ۹۹ واگذار خواهد شد.

به گزارش مشرق، پرویز فتاح ظهر سه شنبه در حاشیه آیین اهدای هفت هزار سند املاک علوی در گلستان در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: از هفت هزار فقره املاک واگذاری امروز، ۷۰ درصد متعلق به مردم گلستان بود.

وی با بیان اینکه تاکنون ۸۵ هزار فقره سند به مردم واگذار شده و امروز جمع آن به ۹۲ هزار فقره رسید، افزود: عمده اسناد تاکنون واگذار شده و باقیمانده آنکه مشکلاتی چون مرور زمان و ارث دارند که عمده آن تا سال ۹۹ واگذار خواهد شد.

فتاح گفت: بنیاد مستضعفان طی این ۴۱ سال از مردم بابت اجاره مبلغی اخذ نکرده و مردم بر روی زمین خود که کاربری زراعی و مسکونی داشته باقی مانده بودند و امروز سند ششدانگ به آنها واگذار شده است.

وی بیان کرد: مردم از این اسناد می توانند برای وام و موارد دیگر استفاده کنند و این راه خیر و درست پیش روی ما برای خدمت به مردم باز شده که البته به دلیل پیچیدگی هایی سرعت آن کند است که باید شتاب بگیرد.

فتاح ادامه داد: در گلستان بنیاد مستضعفان اقدامات زیربنایی همچون مشارکت در احداث نیروگاه علی آبادکتول، احداث کارخانه سیمان در مراوه تپه، مجتمع کشاورزی، بیمارستان مراوه تپه و غیره انجام داده است.

وی گفت: با نگاه توسعه و اشتغالزایی تصمیم داریم که اقدامات زیربنایی، عمرانی و خدماتی در مراوه تپه انجام دهیم.

فتاح اظهارکرد: اقدامات بنیاد در مراوه تپه مانند شهر قلعه گنج در جنوب کرمان خواهد بود و آنجا مطالعاتی صورت گرفته و کار نمونه انجام خواهد شد و در رفع محرومیت و بیکاری اثرگذار خواهد بود.

وی بیان کرد: کاری که در مراوه تپه انجام خواهد شد با موفقیت و سرعت بیشتری انجام خواهد شد و باید دانست که حضور ما در مراوه تپه مانع حضور دولت و مسئولان نیست.

فتاح ادامه داد: ما همکار دولت و در کنار آنها هستیم و اقدامات ما در جهت رفع محرومیت خواهد بود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس