کد خبر 1036550
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰
النجباء

جنبش النجباء عراق گفت استرداد حقوق جز با قبضه تفنگ، دهانه توپ و سلاح مقاومت ممکن نیست و در جهانی که تنها زبان زور را می‎فهمد این سلاح می‌تواند تاریخ‌ساز شود.

به گزارش مشرق، جنبش «النجباء» عراق امروز (پنجشنبه) با صدور بیانیه‌ای در واکنش به رونمایی از طرح آمریکایی-صهیونیستی «معامله قرن»، گفت تمام محور مقاومت در پشت سر فلسطین است و حقوق از دست رفته تنها می‌توان با تفنگ پس گرفت.

بیشتر بخوانید:

عطوان: هدف بعدی «معامله قرن» اردن، مصر و عربستان است

هشتگ «فلسطین آزاد» ترند جهانی شد +تصاویر

رهبر حزب کارگر انگلیس «معامله قرن» را محکوم کرد

به نوشته پایگاه خبری «بغداد الیوم »، در بیانیه این جنبش آمده است: «آمریکا به عنوان نماد استکبار جهانی و پدرخوانده صهیونیسم جهانی بار دیگر بازگشته و سلسله تلاش‌های متوالی تلاش می‌کند تحت عنوان معامله قرن، فلسطینی‌ها که صاحبان قانونی فلسطین هستند از سرزمینشان اخراج کند و فلسطین را کاملا یهودی کند تا جنایات خود علیه ملت فلسطین به شکل خاص و علیه ملت‌های مستضعف جهان به شکل عام کامل کرده باشد».

النجباء گفت ، این ظلم بزرگ و سرقت تاریخی حقوق مشروع در میان هروله اکثر سران عرب و تسلیم آنها در برابر خواست اسرائیل و آمریکا صورت گرفت به نحوی که خود آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها هم انتظار این همه همراهی را نداشتند. این کشورها اکنون خود را برای قرار دادن در جبهه اسرائیل و آمریکا آماده می‌کنند تا حقیقت خود را نشان داده باشند اما رؤیاهای «ترامپ احمق» و دنباله‌روهای وی جز توهم نیست و بر روی مومنانی که معتقد به وعده خدا و پیروزی هستند، تأثیری نمی‌گذارد.

 این جنبش تأکید کرد: کرامت، عزت و استرداد حقوق جز با قبضه تفنگ، دهانه توپ و سلاح مقاومت ممکن نیست. در جهانی که تنها زبان زور را می‎فهمد این سلاح می‌تواند تاریخ بسازد همانگونه که اکنون شاهد پیروزی‌هایش در لبنان، عراق، یمن، سوریه و ایستادی تاریخی جمهوری اسلامی ایران در برابر تمام قوای استکباری جهان در تمامی زمینه‌های نظامی، اقتصادی و سیاسی هستیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس