کد خبر 1035002
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
روزبهانی

ملی‌پوش بوکس ایران گفت: انگیزه‌ام نسبت به گذشته برای حضور در المپیک نه تنها کمتر نشده بلکه افزایش یافته است.

به گزارش مشرق، احسان روزبهانی در خصوص عملکردش در تورنمنت بین‌المللی بوکس ترکیه اظهار داشت: همه چیز در این مسابقات خیلی خوب و عالی پیش رفت. قبل از حضور در این مسابقات 86 کیلوگرم بودم و با صحبت با استکی اعلام کردم که برای مبارزه آماده هستم و به همین خاطر در وزن 91 کیلوگرم مبارزه کردم. 

وی عنوان کرد: خدا را شکر در این مسابقات عملکرد خوبی داشتم و موفق به ناک اوت کردن دو بوکسور خوب شدم. حریف کوبایی که زیر پرچم آذربایجان بازی می‌کرد، بوکسور فوق‌العاده خوبی بود و قبل از دیدار با من بوکسور قدرتمند مراکشی را شکست داده بود، اما خدا را شکر در راند دوم او را ناک اوت کردم. با تداوم این روند برای مسابقات گزینشی المپیک به روند خوب گذشته بازخواهم گشت.

بیشتر بخوانید:

روزبهانی: قصد حضور در MMA را ندارم

بوکسور ملی‌پوش کشورمان در خصوص تغییر محل برگزاری مسابقات بوکس گزینشی المپیک از چین به اردن به خاطر شیوع ویروس کرونا گفت: این اتفاق خوبی است و از طرفی ما نیز یک ماه دیگر زمان داریم تا خود را برای این مسابقات آماده کنیم. نزدیکی اردن به کشور ما کمک خواهد کرد از لحاظ بُعد مسافت اذیت نشویم و خیلی راحت‌تر در این رقابت‌ها حضور داشته باشیم. 

روزبهانی در خصوص شانس خود برای کسب سهمیه المپیک و تجربه سومین دوره رقابت‌های المپیک گفت: نه تنها من بلکه همه بچه‌ها تلاش خود را برای کسب سهمیه انجام می‌دهند و من هم امیدوارم بهترین نتیجه را کسب کنم و موفق به حضور در سومین المپیکم شوم. انگیزه‌ام نسبت به گذشته برای حضور در المپیک نه تنها کمتر نشده بلکه بیشتر هم شده است. 

وی در خصوص پیش‌بینی‌اش برای کسب سهمیه‌های المپیک گفت: علیرضا استکی صحبت از کسب 8 سهمیه المپیک کرده، اما واقعا کار سخت است. امیدوارم در این شرایط سخت موفق به کسب دو سهمیه المپیک شویم. 

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی 2014 در خصوص اینکه در دوران حضورش در تیم ملی پیشنهادی برای مهاجرت نداشته است، گفت: همیشه پیشنهاد بوده و اتفاقا پیشنهادات خوبی نیز داشتم، اما هیچ وقت به دلیل علاقه به کشورم نرفتم. از طرفی وابستگی شدیدی به مادرم دارم و در این شرایط کجا بروم بهتر از ایران؟ 

روزبهانی در خصوص مبارزه و کسب مدال زیر پرچم کشورهای دیگر گفت: چون تجربه این کار را نداشتم نمی‌توانم در این خصوص صحبت کنم، اما حتما حمایت مالی خوبی از برخی ورزشکاران شده که حاضر به مبارزه زیر پرچم کشورهای دیگر شدند. امیدوارم مسئولان ورزش قدر ورزشکاران کشورمان را بدانند تا آنها مجبور به چنین تصمیماتی نشوند. تعهد ورزشکاران کشورمان به مردم و کشورمان باعث شده آنها از خیلی چیزها بگذرند و سختی‌ها را تحمل کنند تا دل مردم شاد شود. 

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha