کد خبر 1033167
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
رهبرانقلاب نمایه خطابه امضا عفو دستور خطاب خامنه ای رهبری عزاداری ولادت

صفحه اینستاگرامی ریحانه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه‌ای، با انتشار پستی، از نقش زن در خانواده و تاثیر آن بر فرزند و همسرش نوشت.

به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام ریحانه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه‌ای، با انتشار عکس نوشته‌ای، بخش‌هایی از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره کارها و وظایف زن در خانواده و تاثیر آن‌ها منتشر کرد.

بر اساس این پست تربیت فرزندان و تقویت روحیه همسران برای شرکت در میدان‌های بزرگ از مهم‌ترین وظایف و کارهای زنان از دیدگاه رهبر انقلاب است.

پست صفحه ریحانه همچنین به بازنشر سخنان رهبر انقلاب درباره فعالیت‌های زنان در دوران جنگ تحمیلی، تربیت فرزندان به عنوان سربازان جانباز و شجاع و تشویق همسران برای استقامت و ایستادگی پرداخت.

در ادامه متن و عکس منتشر شده توسط صفحه ریحانه را مشاهده می‌کنید:

" مهمترین کارهای زن در نگاه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای
رهبر انقلاب:
مادران در دوران انقلاب و در جنگ تحمیلی، فرزندان خود را به سربازان جانباز و شجاع در راه اسلام و مسلمین تبدیل کردند.
و همسران در دوران انقلاب و دوران جنگ تحمیلی، شوهران خود را به انسان‌های مقاوم و مستحکم مبدّل ساختند. این است نقش و تأثیر زن بر روی فرزند و شوهر.
این، نقشی است که زن می‌تواند در داخل #خانواده ایفا کند و جزو بزرگترین نقش‌ها است و به نظر من از همه‌ی کارهای زن مهمتر، همین کار است.
از همه‌ی کارهای زن مهمتر، تربیت فرزندان و تقویت روحی شوهران برای ورود در میدان‌های بزرگ است، و خدا را شکر می‌کنیم که زن ایرانی و مسلمان، در این میدان هم بیشترین هنر را نشان داده است.
رهبر انقلاب؛ ۷۵/۱۲/۲۰ "

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس