میهمانان ویژه مدیرعامل ایران‌خودرو از موسسه «دارالقرار»

فرشاد مقیمی در دیداری صمیمانه با مسؤولان و کودکان تحت پوشش موسسه «دارالقرار حضرت فاطمه زهرا(س)» نیازهای این مجموعه را بررسی و از ارتقای سطح حمایتی ایران‌خودرو از فعالیت‌های این موسسه خبر داد.

مدیرعامل ایران‌خودرو در این دیدار ضمن پاسداشت خون سردار شهید سلیمانی و هم رزمانش و گرامی‌داشت ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا (س)، بر حمایت از کودکان تحت سرپرستی دارالقرار تاکید کرد و گفت: مسئولیت‌های اجتماعی ایران‌خودرو ایجاب می‌کند تا نسبت به کودکان تحت پوشش این موسسه بی تفاوت نبوده و با همراهی و تلاش خودشان، آینده آموزشی و حرفه‌ای آنان را تضمین کند.

وی افزود: موفقیت و درخشش این کودکان در سایه حمایت سازمان‌ها و نهادها می‌تواند از ایجاد آسیب اجتماعی احتمالی در آینده جلوگیری کرده و شرایط مناسبی را برای آینده‌سازان کشور رقم بزند.

در این دیدار مسئولان دارالقرار نیز گزارشی از روند حمایتی از کودکان در زمینه‌های مختلف ارایه کردند.

موسسه دارالقرار حضرت فاطمه زهرا(س) در سال 82 با مصوبه هیات مدیره ایران‌خودرو تاسیس شده و تا کنون توانسته 94 کودک را با حمایت این خوردوساز پرورش داده و تحویل جامعه، خانواده‌ها و یا اقوام آنان بدهد.

افزون بر این، موسسه دارالقرار ارایه خدمات مددکاری به 12 هزار مددجو را در قالب ۴ هزار خانوار برعهده دارد.

در حال حاضر ۲۴ کودک پسر ۷ تا ۱۴ سال که امکان حضور در خانواده‌های آنان فراهم نیست، در این مرکز زندگی می کنند و امکانات مختلف آموزشی و پرورشی در اختیار آنان قرار گرفته است

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس