عین الأسد

جیو تی‌وی ضمن اذعان به دروغ‌پردازی‌های رسانه‌ای آمریکا اعلام کرد: پایگاهی که ایران به آن حمله کرد فراتر از حد بیان آسیب دیده است.

به گزارش مشرق، جیو تی‌وی در گزارشی ویژه به ابعاد حمله ایران به پایگاه عین الاسد آمریکا پرداخته اعلام کرد: خسارت‌هایی که به پایگاه هوایی آمریکا در عراق وارد شده فراتر از حد تصور است.

بیشتر بخوانید:

کوربین: هیچ توجیهی برای ترور هدفمند وجود ندارد

جزئیاتی جدید از ترور سردار شهید سلیمانی

این رسانه مطرح تأکید کرد: سیاستمداران آمریکایی در حالی مدعی بودند که حمله ایران به این پایگاه تخریب جزئی در پی داشته و آسیبی به کسی نرسیده است که تصاویر منتشرشده از داخل پایگاه نشان می‌دهد میزان آسیب‌ها غیر قابل بیان است.

جیو تی‌وی ضمن اشاره به گزارش سی‌ان‌ان تصریح کرد: حداقل ۱۰ ساختمان بزرگ در این پایگاه به‌کلی ویران شده و اثری از آنها باقی نمانده است.

در این گزارش آمده است: آنچه را سیاستمداران آمریکایی می‌گویند کنار بگذارید! حقایق میدانی چیز دیگری می‌گویند از عین الاسد چیزی باقی نمانده است.

دیگر رسانه‌های پاکستانی نیز با توجه به گزارش ویژه منتشرشده از داخل پایگاه عین الاسد تصریح کردند: دروغ‌پردازی سیاستمداران آمریکایی کاملاً مشخص است زیرا میزان تخریب‌ها به‌حدی زیاد است که نمی‌توان آن را با عین الاسد پیش از حمله ایران مقایسه کرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس