زینب سلیمانی

دختر سردار شهید سلیمانی گفت: امروز من زینب حاج قاسم به شما می گویم داستان کربلا دوباره در عصر ما تکرار شد و علمدار محور مقاومت تکه تکه شد تا ولی امرش آسیب نبیند.؛ علمدار رفت تا ایران و ایرانی بماند.

به گزارش مشرق، "زینب سلیمانی" ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه در مصلی امام علی علیه السلام شهر کرمان خطاب به مردم اظهار کرد: بابت حماسه حسینی که در تشییع پیکر پدرم آفریدید، تشکر می کنم و به نوبه خود و خانواده ام به خانواده کسانی که در حادثه مراسم تشییع مصیبت دیده اند، تسلیت عرض می کنم.

وی با بیان اینکه شهادت حاج قاسم مصیبتی عظیم و جبران ناپذیر است اما بیش از شهادت باید به اندیشه، منش و ولایتمداری ایشان نگاه کنیم تصریح کرد: پدر شهیدم تمام جهاد و وظیفه اش را در راه ولایتمداری می دید و توصیه اش به ما ماندن در راه ولایت و خط رهبری بود.

ببینید:

زینب سلیمانی بیان کرد: موجی که در دنیا به خاطر شهادت پدرم ایجاد شد به دلیل خدمات ارزشمند او نبود بلکه دنیا فهمید سردار سلیمانی در هر شرایطی دغدغه حفظ وحدت و همبستگی مردم سراسر دنیا داشت.

دختر سپهبدشهید سلیمانی گفت: امریکا با ترور پدرم بزرگ ترین و احمقانه ترین حرکت را کرد چرا که نه تنها شهادت پدرم موجب ضعف ایران و جبهه مقاومت نشد، بلکه تمام آزادی خواهان و جوانان سراسر دنیا را بیدار و وحدت میان مردم را بیشتر و بیشتر کرد.

وی افزود: پدرم به مانند شیشه عطری می ماند که با شکستن آن رایحه خوشش در سراسر دنیا پیچید.

زینب سلیمانی تصریح کرد: در همه حال و همیشه توسل پدرم به عمه سادات بود که چگونه در همه حال پیام کربلا را اعلام کرد.

وی افزود: امروز من زینب حاج قاسم به شما می گویم داستان کربلا دوباره در عصر ما تکرار شد و علمدار محور مقاومت تکه تکه شد تا ولی امرش آسیب نبیند.؛ علمدار رفت تا ایران و ایرانی بماند علمدار رفت تا ناموس حفظ شود و او با شهادتش حجت را بر همگان تمام کرد و به تمام دنیا نشان داد شیطان بزرگ کیست.

دختر سردارشهید سلیمانی گفت: من به عنوان کوچک ترین فرزند حاج قاسم، قسم می خورم تا آخرین لحظه عمرم دست از ولایت برنخوهم داشت و با شیطان بزرگ رو در رو مبارزه می کنم.

وی تصریح کرد: امروز من با خون پدر شهیدم در میدان نبرد حریف می طلبم و دنیا بداند روح حاج قاسم در ذره ذره وجود دنیا دمیده شده و هزاران قاسم سلیمانی آماده حرکت به سمت کاخ سفید هستند و شما تا آخر عمر بتریسید و منتظر ما باشید.

سلیمانی بیان کرد: انتقام زمانی برای ما معنی می دهد که رژیم آمریکا، صهیونیست و آل سعود دیگر وجود نداشته باشند.

زینب سلیمانی فرزند شهیدسپهبد سلیمانی در این مراسم متن پیام عربی خود را خطاب به جبهه مقاومت نیز قرائت کرد.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 6
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۱۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
  55 20
  واقعا حادثه کربلا اتفاق افتاد این شیر دختر اسمشم زینب هست و زینب وار هم ابروی یزیدیان رو برد
 • IR ۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
  49 17
  نسلهای آینده عکسی دارند که تزئین اتاقشان کنند، عکس سرداری که در اوج قهرمانیها، شاعر بود، عاشق بود، خاکسار بود، بزرگترین مرد نظامی جهان ، قلبی به رقت اشک و نگاهی به مهربانی باران داشت!!! این ما جوانان دوران ذلت ستمشاهی بودیم که عکسهای "چه گوارا " را به دیوار اتاقمان میزدیم!
 • IR ۱۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
  51 22
  ما با ولایت زنده ایم تازنده ایم رزمنده ایم
 • زینبیون IR ۱۷:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
  46 10
  حقا که دختر سرداری
 • عاشق ایران IR ۱۷:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
  42 10
  مانند خانم زینب داری خون و اهداف و نیات سردار را زنده نگه میداری. مایه ی افتخار و الگوی دختر ایرانی هستی
 • 1651822956 IR ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۱
  5 5
  اینقدر این مدت اسم زینب سلیمانی رو شنیدم دیگه کهیر زدم .

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس